2. Verfahren
Verfahren
Titel: URUCHOMIENIE I UTRZYMANIE SYSTEMU KOMPLEKSOWEJ OBSŁUGI URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi związane z uruchomieniem i utrzymaniem systemu kompleksowej obsługi urządzeń drukujących przez okres 24 miesięcy w Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku na posesjach: • Szpital im. M. Kopernika, ul. Nowe Ogrody 1-6, 80-803 Gdańsk • Szpital przy ul. Powstańców Warszawskich 1 / 2, 80-152 Gdańsk • Szpital św. Wojciecha, ul. Jana Pawła II 50, 80-462 Gdańsk • Hostel, ul. Braci Majewskich 22, 80-457 Gdańsk • Poradnia Leczenia Zeza, ul. Wejhera 12, 80-346 Gdańsk • Wojewódzkie Centrum Onkologii, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2, 80-210 Gdańsk • Wojewódzkie Centrum Onkologii, Al. Zwycięstwa 31/32, 80-209 Gdańsk • Wojewódzka Przychodnia Stomatologiczna, Al. Zwycięstwa 39, 80-219 Gdańsk • Copernicus Profilaktyka, ul. Wałowa 27, 80-860 Gdańsk 2. Nazwa przedmiotu wg Wspólnego Słownika Zamówień: 20313100-3, 50323000-5, 79910000-5. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego, ilości, zawarte są w zał. nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz w zał. nr 6 do SWZ – Projekt Umowy. 4. W przypadku opisania przedmiotu zamówienia przez wskazanie znaku towarowego, patentu lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych, pod warunkiem, że zaproponowane rozwiązania będą posiadały parametry techniczne, jakościowe, technologiczne itp. nie gorsze niż te, które przedstawiono w opisie przedmiotu zamówienia. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego usługi spełniają wymagania określone przez zamawiającego. 5. Szacunkowe ilości określone przez Zamawiającego mogą ulec zmniejszeniu i mogą zostać zredukowane do faktycznych potrzeb. W przypadku zmniejszenia szacunkowych ilości wskazanych w załączniku nr 2 Wykonawcy nie będą przysługiwać żadne roszczenia z tym związane. 6. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy (zał. nr 6 do SWZ). 7. W przypadku asortymentu opisanego przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy pzp.
Interne Kennung: D10.251.84.F.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50323000 Wartung und Reparatur von Computerperipheriegeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: D10.251.84.F.2025_1