773599-2025 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa sprzętu informatycznego do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu informatycznego do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego ( komputery, monitory) do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia”, który jest Załącznikiem nr 1 do SWZ. 3. Kod zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień: 30.20.00.00-1 – urządzenia komputerowe 32420000-3: Urządzenia sieciowe
Vorherige Bekanntmachung463626-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego ( komputery, monitory) do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia”, który jest Załącznikiem nr 1 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5