See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Całodobowa usługa transportu sanitarnego na potrzeby Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu - 2 zadania
Beschreibung: Całodobowa usługa transportu sanitarnego na potrzeby Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu - 2 zadania
Vorherige Bekanntmachung: 426115-2025
Interne Kennung: SZW/DZP/79/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Całodobowa usługa transportu sanitarnego z zespołem podstawowym (P) - do przewozu pacjentów w pozycji siedzącej lub leżącej (zespół : kierowca będący ratownikiem medycznym i ratownik medyczny) na potrzeby Filii 1 i 3 na terenie i poza terenem miasta Poznania (dotyczy również pacjentów bariatrycznych waga powyżej 120kg)
Beschreibung: Całodobowa usługa transportu sanitarnego z zespołem podstawowym (P) - do przewozu pacjentów w pozycji siedzącej lub leżącej (zespół : kierowca będący ratownikiem medycznym i ratownik medyczny) na potrzeby Filii 1 i 3 na terenie i poza terenem miasta Poznania (dotyczy również pacjentów bariatrycznych waga powyżej 120kg)
Interne Kennung: zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Całodobowa usługa transportu sanitarnego z zespołem podstawowym (P) - do przewozu pacjentów w pozycji siedzącej lub leżącej, ( zespół: kierowca będący ratownikiem medycznym i ratownik medyczny) na potrzeby Filii 2 na terenie i poza terenem miasta Oborniki (dotyczy również pacjentów bariatrycznych waga powyżej 120kg)
Beschreibung: Całodobowa usługa transportu sanitarnego z zespołem podstawowym (P) - do przewozu pacjentów w pozycji siedzącej lub leżącej, ( zespół: kierowca będący ratownikiem medycznym i ratownik medyczny) na potrzeby Filii 2 na terenie i poza terenem miasta Oborniki (dotyczy również pacjentów bariatrycznych waga powyżej 120kg)
Interne Kennung: zadanie nr 2