See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie pulmonologii w Oddziale Ftzyjopulmonologii i Chorób Wewnętrznych w godzinach normalnej ordynacji, poza godzinami normalnej ordynacji, udzielanie świadczeń w Poradni Gruźlicy i Chorób Płuc
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie pulmonologii w Oddziale Ftzyjopulmonologii i Chorób Wewnętrznych w godzinach normalnej ordynacji, poza godzinami normalnej ordynacji, udzielanie świadczeń w Poradni Gruźlicy i Chorób Płuc
Interne Kennung: DPK.503.167.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001