773654-2025 - Ergebnis
Polen – Event-Organisation – Zapewnienie organizacji cyklu warsztatów szkoleniowych z zakresu obsługi i funkcjonalności Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZapewnienie organizacji cyklu warsztatów szkoleniowych z zakresu obsługi i funkcjonalności Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB)
Beschreibung1. 1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie organizacji cyklu warsztatów szkoleniowych z zakresu obsługi i funkcjonalności Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego, funkcjonariuszy straży gminnych i innych organów wprowadzających dane do CEEB z terenu województwa małopolskiego. Łącznie zaplanowano 8 warsztatów, w trakcie których zostaną omówione kwestie dotyczące weryfikacji danych oraz ewidencji w systemie CEEB, identyfikacji źródeł ogrzewania, a także zagadnienia związane z wymaganiami stawianymi przez Program ochrony powietrza (POP) i obowiązujące uchwały antysmogowe. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego - wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 4. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung611051-2025
Interne KennungSR-V.052.10.6.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensZamówienie publiczne udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego z uwzględnieniem przepisów stosowanych przy udzielaniu zamówień na usługi społeczne i inne szczególne usługi zgodnie z art. 132 w związku z art. 359 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych (t. j. Dz.U. z 2024 poz. 1320 z późń. zm.)
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie organizacji cyklu warsztatów szkoleniowych z zakresu obsługi i funkcjonalności Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego, funkcjonariuszy straży gminnych i innych organów wprowadzających dane do CEEB z terenu województwa małopolskiego. Łącznie zaplanowano 8 warsztatów, w trakcie których zostaną omówione kwestie dotyczące weryfikacji danych oraz ewidencji w systemie CEEB, identyfikacji źródeł ogrzewania, a także zagadnienia związane z wymaganiami stawianymi przez Program ochrony powietrza (POP) i obowiązujące uchwały antysmogowe. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego - wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 4. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia.