2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sociaal beheer opvang Oekraïners
Beschreibung: De gemeente Ouder-Amstel is op zoek naar een opdrachtnemer voor het begeleiden en ondersteunen van twee opvanglocaties voor Oekraïense vluchtelingen in Duivendrecht. Het gaat om een bestaande locatie aan de Entrada 700 (220 opvangplekken) en een nieuwe locatie aan de Joan Muyskenweg 32 (99 opvangplekken). De opdracht richt zich op het bieden van een veilige en prettige woonomgeving, waarbij de eigen verantwoordelijkheid van bewoners centraal staat. De beoogde startdata zijn respectievelijk 1 december 2025 en 1 november 2025. Beide locaties kennen verlengingsmogelijkheden tot maximaal 4 x 1 jaar, afhankelijk van landelijke en Europese regelgeving. Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: DUO OA 202504 PRJ-2500099
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare procedure economisch meest voordelige inschrijving (EMVI)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente sluit een overkoepelende overeenkomst voor de twee locaties. Waarbij voor locatie 1 geldt: Termijn: van 1 december 2025 tot en met 31 december 2026. Voor in principe een jaar en 1 maand. Verlengingen: eenzijdige verlenging door de gemeente van met maximaal viermaal een jaar. NB: Deze locatie heeft een geldig huurcontract tot 31.12.2026, de verwachting is dat deze verlengt gaat worden. De termijn kan voor Entrada 700 korter zijn als het huurcontract van het gebouw niet wordt verlengd na 31 december 2026. Waarbij voor locatie 2 geldt: Termijn: van 1 november 2025 tot en met 1 maart 2027. Voor in principe éen jaar en 4 maanden (tot en met 1 maart 2027). Verlengingen: eenzijdige verlenging door de gemeente van met maximaal viermaal een jaar. NB: De startdatum maakt de gemeente in september bekend. Deze is afhankelijk van de oplevering van de nieuwe locatie, op zijn vroegst 1 december 2025. Het streven is dat de aanbieder ongeveer een maand voor de opening van de locatie en een contract heeft om de voorbereidingen te kunnen starten. Indien 1 december wordt gehaald, wordt de ingangsdatum dus 1 november. Algehele bepalingen Wanneer de gemeente gebruik maakt van een verlengingsoptie zal zij dit uiterlijk drie (3) maanden voor het verstrijken van de expiratiedatum schriftelijk bekendmaken Wanneer Ouder-Amstel de overeenkomst van één van de locaties niet verlengt, of niet meer verlengd kan worden, is het mogelijk dat de andere locatie nog wel open mag blijven. De opzegging van het contract met één locatie ontneemt niet de rechten van de aanbieder op de andere locatie. Tussentijdse opzegging verloopt conform de VNG Inkoopvoorwaarden, artikel 24.1. De Gemeente is gerechtigd de Overeenkomst op te zeggen met inachtneming van een redelijke opzegtermijn, mede gelet op de duur van de Overeenkomst, van drie (3) maanden.