2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników, kontroli, kalibratorów oraz materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatorów do oznaczeń immunochemicznych, biochemicznych ora analizy moczu
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dzierżawa analizatora biochemicznego, dwóch analizatorów immunochemicznych oraz analizatora do analizy moczu oraz dostawa odczynników, kalibratorów, kontroli i materiałów zużywalnych na potrzeby „Szpitala Miejskiego w Rabce – Zdroju” Sp. z o.o. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne pakiety. Niniejsze zamówienie obejmuje: 1) Pakiet nr 1: Dzierżawa dwóch analizatorów do oznaczeń immunochemicznych wraz z dostawą odczynników, kontroli, kalibratorów oraz materiałów zużywalnych 2) Pakiet nr 2: Dzierżawa analizatora do oznaczeń biochemicznych wraz z dostawą odczynników, kontroli, kalibratorów oraz materiałów zużywalnych 3) Pakiet nr 3: Dzierżawa analizatora do oznaczeń analizy moczu wraz z dostawą odczynników, kontroli, kalibratorów oraz materiałów zużywalnych których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w załączniku nr 1A do SWZ – Oferowane parametry techniczne oraz załączniku nr 1B – formularzu asortymentowo-cenowym. Formularz asortymentowo-cenowy oraz Oferowane parametry techniczne należy załączyć do oferty. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. 3. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. Zamawiający zastrzega jednak obowiązek składania oferty przez Wykonawcę na cały asortyment w danym pakiecie. Wykonawca może złożyć ofertę na każdy dowolnie wybrany przez siebie pakiet. 4. Podane ilości w formularzu asortymentowo-cenowym należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. Zamawiający gwarantuje realizację na poziomie 40% wartości zamówienia podstawowego. 5. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie. 6. Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia są zawarte w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: 26.1.14.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert został skrócony o 5 dni, gdyż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których Zamawiający będzie komunikował się z Wykonawcami oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej, wskazano w rozdziale 3 SWZ. 2. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (np. Spółki cywilne/konsorcja) są zawarte w rozdziale 13 SWZ. 3. Opis sposobu przygotowania i składania ofert został określony w rozdziale 20 SWZ. 4. Opis sposobu obliczenia ceny został wskazany w rozdziale 22 SWZ. 5. Opis kryteriów, którymi Zamawiający będzie się kierował przy wyborze oferty, wraz z podaniem wag tych kryteriów i sposobu oceny ofert wskazano w pkt. 23 SWZ. Główne aspekty procedury zostały ujęte w Specyfikacji Warunków Zamówienia i załącznikach do niej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1: Dzierżawa dwóch analizatorów do oznaczeń immunochemicznych wraz z dostawą odczynników, kontroli, kalibratorów oraz materiałów zużywalnych
Beschreibung: 1. Niniejsze zamówienie obejmuje pakiet nr 1: Dzierżawa dwóch analizatorów do oznaczeń immunochemicznych wraz z dostawą odczynników, kontroli, kalibratorów oraz materiałów zużywalnych, których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w załączniku nr 1A do SWZ – Oferowane parametry techniczne oraz załączniku nr 1B – formularzu asortymentowo-cenowym. Formularz asortymentowo-cenowy oraz Oferowane parametry techniczne należy załączyć do oferty. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. 2. Podane ilości w formularzu asortymentowo-cenowym należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. Zamawiający gwarantuje realizację na poziomie 40% wartości zamówienia podstawowego. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie. 4. Oferowane przez Wykonawcę produkty: • muszą spełniać wymagania określone przez Zamawiającego w Specyfikacji Warunków Zamówienia, w tym warunki określone w oferowanych parametrach technicznych oraz formularzu asortymentowo-cenowy; • być nowe, nie używane, należytej jakości, wolne od jakichkolwiek wad fizycznych, wad prawnych i roszczeń osób trzecich oraz spełniać wszelkie wymagania według polskiego prawa, w szczególności określone w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U. 2024 poz. 1620 z późn. zm.), w tym w zakresie jakości oraz dopuszczenia do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, • posiadać minimalny termin ważności 6 miesięcy od dnia ich dostawy z zastrzeżeniem, że dopuszcza się krótszy termin ważności jeżeli wynika on ze składu odczynnika, • (opakowania jednostkowe oraz zbiorcze) muszą być zaopatrzone w etykietę handlową, zawierającą niezbędne informacje potrzebne do bezpiecznego używania, zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie. • muszą odpowiadać standardom jakościowym i technicznym, wynikającym z funkcji i przeznaczenia, − na co Wykonawca posiada wszystkie aktualne dokumenty, które w każdej chwili na żądanie Zamawiającego przedłoży do wglądu. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za wszelkie szkody powstałe u Zamawiającego lub osób trzecich w związku z zastosowaniem dostarczonych przez Wykonawcę produktów niespełniających przedmiotowych wymogów. 5. Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach realizacji niniejszego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 Pzp, w zakresie, którego Zamawiający przewiduje zwiększenie ilości odczynników w ilości nie większej niż 50% zamówienia podstawowego
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2: Dzierżawa analizatora do oznaczeń biochemicznych wraz z dostawą odczynników, kontroli, kalibratorów oraz materiałów zużywalnych
Beschreibung: 1. Niniejsze zamówienie obejmuje pakiet nr 2: Dzierżawa analizatora do oznaczeń biochemicznych wraz z dostawą odczynników, kontroli, kalibratorów oraz materiałów zużywalnych , których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w załączniku nr 1A do SWZ – Oferowane parametry techniczne oraz załączniku nr 1B – formularzu asortymentowo-cenowym. Formularz asortymentowo-cenowy oraz Oferowane parametry techniczne należy załączyć do oferty. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. 2. Podane ilości w formularzu asortymentowo-cenowym należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. Zamawiający gwarantuje realizację na poziomie 40% wartości zamówienia podstawowego. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie. 4. Oferowane przez Wykonawcę produkty: • muszą spełniać wymagania określone przez Zamawiającego w Specyfikacji Warunków Zamówienia, w tym warunki określone w oferowanych parametrach technicznych oraz formularzu asortymentowo-cenowy; • być nowe, nie używane, należytej jakości, wolne od jakichkolwiek wad fizycznych, wad prawnych i roszczeń osób trzecich oraz spełniać wszelkie wymagania według polskiego prawa, w szczególności określone w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U. 2024 poz. 1620 z późn. zm.), w tym w zakresie jakości oraz dopuszczenia do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, • posiadać minimalny termin ważności 6 miesięcy od dnia ich dostawy z zastrzeżeniem, że dopuszcza się krótszy termin ważności jeżeli wynika on ze składu odczynnika, • (opakowania jednostkowe oraz zbiorcze) muszą być zaopatrzone w etykietę handlową, zawierającą niezbędne informacje potrzebne do bezpiecznego używania, zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie. • muszą odpowiadać standardom jakościowym i technicznym, wynikającym z funkcji i przeznaczenia, − na co Wykonawca posiada wszystkie aktualne dokumenty, które w każdej chwili na żądanie Zamawiającego przedłoży do wglądu. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za wszelkie szkody powstałe u Zamawiającego lub osób trzecich w związku z zastosowaniem dostarczonych przez Wykonawcę produktów niespełniających przedmiotowych wymogów. 5. Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3: Dzierżawa analizatora do oznaczeń analizy moczu wraz z dostawą odczynników, kontroli, kalibratorów oraz materiałów zużywalnych
Beschreibung: 1. Niniejsze zamówienie obejmuje pakiet nr 3: Dzierżawa analizatora do oznaczeń analizy moczu wraz z dostawą odczynników, kontroli, kalibratorów oraz materiałów zużywalnych , których szczegółowy opis, a także zakres ilościowy i asortymentowy wyszczególniony został w załączniku nr 1A do SWZ – Oferowane parametry techniczne oraz załączniku nr 1B – formularzu asortymentowo-cenowym. Formularz asortymentowo-cenowy oraz Oferowane parametry techniczne należy załączyć do oferty. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. 2. Podane ilości w formularzu asortymentowo-cenowym należy traktować jako szacunkowe potrzeby w okresie trwania zamówienia, służące określeniu ceny oferty, tj. ustaleniu szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu. Zakup każdego asortymentu uzależniony będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (aktualnego stanu pacjentów i uzasadnienia medycznego). Zapotrzebowanie na poszczególne pozycje asortymentowe jest ściśle uzależnione od obłożenia poszczególnych oddziałów Szpitala i rodzaju jego pacjentów. Zamawiający gwarantuje realizację na poziomie 40% wartości zamówienia podstawowego. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zamawianego asortymentu pomiędzy poszczególnymi pozycjami przedmiotu zamówienia w danym pakiecie. 4. Oferowane przez Wykonawcę produkty: • muszą spełniać wymagania określone przez Zamawiającego w Specyfikacji Warunków Zamówienia, w tym warunki określone w oferowanych parametrach technicznych oraz formularzu asortymentowo-cenowy; • być nowe, nie używane, należytej jakości, wolne od jakichkolwiek wad fizycznych, wad prawnych i roszczeń osób trzecich oraz spełniać wszelkie wymagania według polskiego prawa, w szczególności określone w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U. 2024 poz. 1620 z późn. zm.), w tym w zakresie jakości oraz dopuszczenia do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, • posiadać minimalny termin ważności 6 miesięcy od dnia ich dostawy z zastrzeżeniem, że dopuszcza się krótszy termin ważności jeżeli wynika on ze składu odczynnika, • (opakowania jednostkowe oraz zbiorcze) muszą być zaopatrzone w etykietę handlową, zawierającą niezbędne informacje potrzebne do bezpiecznego używania, zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie. • muszą odpowiadać standardom jakościowym i technicznym, wynikającym z funkcji i przeznaczenia, − na co Wykonawca posiada wszystkie aktualne dokumenty, które w każdej chwili na żądanie Zamawiającego przedłoży do wglądu. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za wszelkie szkody powstałe u Zamawiającego lub osób trzecich w związku z zastosowaniem dostarczonych przez Wykonawcę produktów niespełniających przedmiotowych wymogów. 5. Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami.
Interne Kennung: Pakiet nr 3