773709-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Industrielle Maschinen – Úspory vody ve společnosti BLAHA V. s.r.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚspory vody ve společnosti BLAHA V. s.r.o.
BeschreibungPředmětem plnění zakázky je dodávka v souvislosti s realizací akce „Úspory vody ve společnosti BLAHA V. s.r.o.“. Konkrétně se jedná o dodávku 1 ks nového a nepoužitého odvodňovacího lisu, 1 ks nové a nepoužité tlakové stanice a 1 ks nového a nepoužitého katexového filtru, za účelem úspory vody v rámci vodního hospodářství společnosti BLAHA V. s.r.o.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42636000 Pressen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungÚspory vody ve společnosti BLAHA V. s.r.o.