2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa zagospodarowania odpadów z Częstochowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na zagospodarowaniu odpadów z Częstochowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku nr 2 do SWZ: Formularz oferty cenowej, 2.2. Załączniku nr 3 do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), 2.3. Załączniku nr 4 do SWZ: Wzór umowy.
Interne Kennung: 19/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy