See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia dla I Liceum Ogólnokształcącego im. KEN oraz II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sanoku w ramach projektu „Poprawa warunków kształcenia ogólnego w Powiecie Sanockim”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowego doposażenia pracowni/warsztatów w sprzęt niezbędny do kształcenia Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku w podziale na 5 części: Zadanie 1- dostawa sprzętu i wyposażenia chemia dla I Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Sanoku Zadanie 2- dostawa oprogramowania dla II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sanoku Zadanie 3- dostawa sprzętu i wyposażenia dla II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sanoku Zadanie 4- dostawa sprzętu i wyposażenia chemia dla II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sanoku Zadanie 5- dostawa wyposażenia gabinetu pedagoga i psychologa dla II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sanoku 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość zadań. Zamawiający nie ogranicza maksymalnej liczby części, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. 3. Zasady prowadzenia postępowania, wskazane w niniejszej swz, są takie same dla każdego Zadania (chyba, że w treści swz wskazano inaczej). UWAGA: Jeżeli w Opisie Przedmiotu Zamówienia wskazana jest nazwa produktu lub producenta to każdorazowo dopuszcza się produkt równoważny o parametrach nie gorszych niż wskazany produkt. Jeżeli w swz nie ma wskazania, do której części zamówienia odnosi się określony zapis, należy przyjąć, iż zapis ten dotyczy wszystkich części niniejszego zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 657034-2025
Interne Kennung: OR-II.272.22.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 39162000 Lehrmaterial, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 39292000 Schultafeln mit Schreib- oder Zeichenoberflächen oder -geräten, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 33696300 Chemische Reagenzien, 39230000 Produkte für Sonderzwecke, 39300000 Diverse Ausrüstungen, 39160000 Schulmöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39130000 Büromöbel, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 35113410 Kleidung zum Schutz vor biologischen oder chemischen Mitteln, 33790000 Glaswaren für Laboratorien, hygienische oder medizinische Bedarfsartikel aus Glas, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 22473000 Technische Handbücher, 32342412 Lautsprecherboxen, 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien, 31320000 Stromverteilerkabel, 39515400 Sichtschutz, 30195800 Hängeschienen oder Halter, 30237280 Stromversorgungszubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1 – sprzęt i wyposażenie chemia dla I Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Sanoku
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Dygestorium chemiczne szt 1 Komplet szkła, sprzętu, odczynników chemicznych, pomocy dydaktycznych i materiałów laboratoryjnych oraz ochronnych do pracowni chemicznej - LICEUM szt 1 Zestaw do doświadczeń chemicznych szt 1 Duży zestaw do chemii organicznej i nieorganicznej szt 20 Papierki paski wskaźnikowe w rolce 5m szt 5 Płytka ceramiczna z dwunastoma wgłębieniami szt 2 Pęseta metalowa końcówki ostre zagięte szt 1 Statyw do probówek druciany szt 6 Zestaw szpatułek laboratoryjnych szt 1 Apteczka do pracowni chemicznej szt 1 Fartuch laboratoryjny z okularami ochronnymi szt 2 Instrukcja przeciwpożarowa pracowni szt 1 Regulamin pracowni chemicznej szt 1 kalkulator naukowy szt 20 kalkulator prosty szt 20 Butelka na roztwory szt 20 Butelka na roztwory szt 20 Butelka na roztwory szt 20 Kroplomierz z pipetką szt 5 Kroplomierz z pipetką oranż szt 5 Duża taca na sprzęt laboratoryjny szt 10 Kolba stożkowa Erlenmeyera wąska szyja szt 20 Kolba stożkowa Erlenmeyera wąska szyja szt 20 Krystalizator z wylewem szt 5 Palnik spirytusowy szt 3 Statyw na probówki z PCV szt 12 Szalki Petriego szt 15 Suszarka laboratoryjna 32 stanowiskowa szt 12 Tryskawka LDPE szt 4 Butelka czworokątna z tworzywa PE-HD szt 4 Zlewka z PP z uchem szt 5 Łapa imak drewniany do probówek szt 5 Szczotka do probówek z kogucikiem średnia szt 5 Szczotka do probówek z kogucikiem duża szt 5 Łyżeczko - szpatułka szt 4 Łyżeczka do spalań stal nierdzewna szt 3 Biureta prosta kran teflon szt 2 Miernik pH szt 1 Waga szkolna elektroniczna 500g / 0,1g szt 1 Lodówka szt 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 39162110 Lehrbedarf, 39162000 Lehrmaterial, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 39230000 Produkte für Sonderzwecke, 39300000 Diverse Ausrüstungen, 39160000 Schulmöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 35113410 Kleidung zum Schutz vor biologischen oder chemischen Mitteln, 33790000 Glaswaren für Laboratorien, hygienische oder medizinische Bedarfsartikel aus Glas, 33793000 Glaswaren für Laboratorien, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 22473000 Technische Handbücher, 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2 – dostawa oprogramowania dla II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sanoku
Beschreibung: Dostawa obejmuje: programy dydaktyczne szt 1 oprogramowanie biurowe do komputera szt 4
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 39162000 Lehrmaterial
Los: LOT-0006
Titel: część nr 3 – dostawa sprzętu i wyposażenia dla II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sanoku
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Uchwyt sufitowy do projektorów UPD1 szt 2 Tablica biała suchościeralna ceramiczna szt 2 Listwa antyprzepięciowa 4 GN szt 6 Zestaw głośnikowy do tablic interaktywnych szt 2 Kabel HDMI 5M szt 2 głośniki - zestaw szt 4 Rolety szt 14 kamera szt 1 kamera termowizyjna szt 1 oczyszczacz powietrza szt 1 kalkulator naukowy szt 35 kalkulator prosty szt 150
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 39515400 Sichtschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32342412 Lautsprecherboxen, 31320000 Stromverteilerkabel, 30195800 Hängeschienen oder Halter, 39292000 Schultafeln mit Schreib- oder Zeichenoberflächen oder -geräten, 30237280 Stromversorgungszubehör
Los: LOT-0007
Titel: część nr 4 – dostawa sprzętu i wyposażenia chemia dla II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sanoku:
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Komplet szkła, sprzętu, odczynników chemicznych, pomocy dydaktycznych i materiałów laboratoryjnych oraz ochronnych do pracowni chemicznej - LICEUM szt 1 Zestaw do doświadczeń chemicznych szt 1 Duży zestaw do chemii organicznej i nieorganicznej szt 20 Płytka ceramiczna z dwunastoma wgłębieniami szt 2 Pęseta metalowa końcówki ostre zagięte szt 1 Statyw do probówek druciany szt 6 Zestaw szpatułek laboratoryjnych szt 1 Apteczka do pracowni chemicznej szt 1 Fartuch laboratoryjny z okularami ochronnymi szt 2 Instrukcja przeciwpożarowa pracowni szt 1 Regulamin pracowni chemicznej szt 1 kalkulator naukowy szt 20 kalkulator prosty szt 20 Butelka na roztwory szt 20 Butelka na roztwory szt 20 Butelka na roztwory szt 20 Kroplomierz z pipetką szt 5 Kroplomierz z pipetką oranż szt 5 Duża taca na sprzęt laboratoryjny szt 10 Kolba stożkowa Erlenmeyera wąska szyja szt 20 Kolba stożkowa Erlenmeyera wąska szyja szt 20 Krystalizator z wylewem szt 5 Palnik spirytusowy szt 3 Knot do palnika szt 1 Probówka okrągłodenna bakteriologiczna szt 50 Statyw na probówki z PCV szt 12 Szalki Petriego szt 15 Suszarka laboratoryjna 32 stanowiskowa szt 12 Tryskawka LDPE szt 4 Butelka czworokątna z tworzywa PE-HD szt 4 Zlewka z PP z uchem szt 5 Łapa imak drewniany do probówek szt 5 Szczotka do probówek z kogucikiem średnia szt 5 Szczotka do probówek z kogucikiem duża szt 5 Łyżeczko - szpatułka szt 4 Łyżeczka do spalań stal nierdzewna szt 3 Zestaw do destylacji ze statywem szt 1 Biureta prosta kran teflon szt 2 Miernik pH szt 1 Waga szkolna elektroniczna 500g / 0,1g szt 1
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0008
Titel: część nr 5 – dostawa wyposażenia gabinetu pedagoga i psychologa dla II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sanoku
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Regał zamykany na klucz szt 1 Biurko szt 1 Fotel szt 5 Stolik szt 2 Sofa szt 2 lampa stojąca szt 1 wieszak stojący szt 2 lampa wisząca szt 2 lampka na biurko szt 2 dywan szt 2 obraz na ściane szt 1 biurko szt 1 Krzesło obrotowe szt 1 szafa wnękowa szt 1 szafa wnękowa szt 1 Tablica magnetyczna szt 2 Kosz na śmieci szt 2
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39292000 Schultafeln mit Schreib- oder Zeichenoberflächen oder -geräten, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39130000 Büromöbel, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
2. Procedure
Procedure
Previous notice: 657034-2025
Internal identifier: OR-II.272.22.2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39162100 Teaching equipment
Additional classification (cpv): 39162110 Teaching supplies, 39162000 Educational equipment, 39162200 Training aids and devices, 48190000 Educational software package, 39292000 School slates or boards with writing or drawing surfaces or instruments, 39290000 Miscellaneous furnishing, 33696300 Chemical reagents, 39230000 Special-purpose product, 39300000 Miscellaneous equipment, 39160000 School furniture, 39150000 Miscellaneous furniture and equipment, 39130000 Office furniture, 39120000 Tables, cupboards, desk and bookcases, 39110000 Seats, chairs and related products, and associated parts, 30190000 Various office equipment and supplies, 35113410 Garments for biological or chemical protection, 33790000 Laboratory, hygienic or pharmaceutical glassware, 38437000 Laboratory pipettes and accessories, 22473000 Technical manuals, 32342412 Speakers, 24300000 Basic inorganic and organic chemicals, 31320000 Power distribution cables, 39515400 Blinds, 30195800 Hanging rails or holders, 30237280 Power supply accessories
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 33696300 Chemical reagents
Additional classification (cpv): 39162100 Teaching equipment, 39162110 Teaching supplies, 39162000 Educational equipment, 39162200 Training aids and devices, 39290000 Miscellaneous furnishing, 39230000 Special-purpose product, 39300000 Miscellaneous equipment, 39160000 School furniture, 39150000 Miscellaneous furniture and equipment, 35113410 Garments for biological or chemical protection, 33790000 Laboratory, hygienic or pharmaceutical glassware, 33793000 Laboratory glassware, 38437000 Laboratory pipettes and accessories, 22473000 Technical manuals, 24300000 Basic inorganic and organic chemicals
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 48190000 Educational software package
Additional classification (cpv): 39162100 Teaching equipment, 39162000 Educational equipment
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 3
Main classification (cpv): 39515400 Blinds
Additional classification (cpv): 32342412 Speakers, 31320000 Power distribution cables, 30195800 Hanging rails or holders, 39292000 School slates or boards with writing or drawing surfaces or instruments, 30237280 Power supply accessories
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 5
Main classification (cpv): 39160000 School furniture
Additional classification (cpv): 39292000 School slates or boards with writing or drawing surfaces or instruments, 39150000 Miscellaneous furniture and equipment, 39130000 Office furniture, 39120000 Tables, cupboards, desk and bookcases, 39110000 Seats, chairs and related products, and associated parts, 30190000 Various office equipment and supplies