See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi utrzymania Systemu P1 (Elektroniczna platforma gromadzenia, analizy i udostępniania zasobów cyfrowych o zdarzeniach medycznych)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są kompleksowe usługi utrzymania Systemu P1. Na przedmiot zamówienia składają się: A. świadczenie przez Wykonawcę Usług Gwarancyjnych na podstawie, w zakresie oraz terminie określonym w Projektowanych postanowieniach umowy, na które składają się następujące Usługi: a) Usługa Zarządzania Kodem, opisana w Załączniku nr 4 do Projektowanych postanowień umowy; b) Usługa Zarządzania Konfiguracją, opisana w Załączniku nr 4a do Projektowanych postanowień umowy; c) Usługa Utrzymania Dokumentacji, opisana w Załączniku nr 4b do Projektowanych postanowień umowy; d) Usługa Administracji Środowiskami, opisana w Załączniku nr 4c do Projektowanych postanowień umowy; e) Usługa Monitorowania Dostępności i Wydajności, opisana w Załączniku nr 4d do Projektowanych postanowień umowy; f) Usługa Administracji Systemem P1, opisana w Załączniku nr 4e do Projektowanych postanowień umowy; g) Usługa Usuwania Wad, opisana w Załączniku nr 4f do Projektowanych postanowień umowy; h) Usługa Instalacji, opisana w Załączniku nr 4g do Projektowanych postanowień umowy; i) Usługa Utrzymania Infrastruktury Projektu, opisana w Załączniku nr 4h do Projektowanych postanowień umowy; j) Usługa Działań Proaktywnych, opisana w Załączniku nr 4i do Projektowanych postanowień umowy; k) Usługa Zarządzania Wdrożeniami, opisana w Załączniku nr 4j do Projektowanych postanowień umowy; l) Usługa Nadzoru i Weryfikacji Wymogów Utrzymaniowych, opisana w Załączniku nr 4k do Projektowanych postanowień umowy; m) Usługa Zarządzania Bezpieczeństwem Infrastruktury Projektu, opisana w Załączniku nr 4l do Projektowanych postanowień umowy; B. przeniesienie na Zamawiającego autorskich praw majątkowych oraz udzielenie licencji, na warunkach i polach eksploatacji wskazanych w Projektowanych postanowieniach umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2.
Vorherige Bekanntmachung: 576604-2025
Interne Kennung: ZRZ.270.103.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są kompleksowe usługi utrzymania Systemu P1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający przewiduje zastosowanie opcji, o której mowa w art. 441 ustawy PZP w zakresie: 1) wydłużenia okresu obowiązywania Umowy od dnia 1 grudnia 2026 do dnia 30 listopada 2027r.; 2) świadczenia przez Wykonawcę Usług Dodatkowych na które składają się następujące Usługi: a. Przeglądu, w zakresie i w sposób opisany w Załączniku nr 6 do Projektowanych postanowień umowy; b. Szkoleń, w zakresie i na warunkach opisanych w Załączniku nr 7 do Projektowanych postanowień umowy; c. Inne, w zakresie i w sposób opisany w Załączniku nr 28 do Projektowanych postanowień umowy.