2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Przodkowo wraz z prowadzeniem Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych od dnia 01.01.2024 do dnia 31.12.2024 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Przodkowo wraz z prowadzeniem Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych od dnia 01.01.2024 do dnia 31.12.2024 r
Interne Kennung: ZP.271.15.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Przodkowo wraz z prowadzeniem Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych od dnia 01.01.2024 do dnia 31.12.2024 r a w szczególności: 1.1. Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Przodkowo. 1.2 . Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, znajdującego się na terenie zlokalizowanym przy Gminnej Oczyszczalni Ścieków w Przodkowie, zwanego w dalszej części SOPZ jako PSZOK; 1.3. Obsługa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, znajdującego się na terenie Gminnej Oczyszczalni Ścieków w Przodkowie przy ul. Makowej 30; 1.4 . Odbieranie i zagospodarowanie ścieków z Gminnej Oczyszczalni Ścieków w Przodkowie – skratki i piaskownik. 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 2) Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach określonych w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik do niniejszej SWZ. Wykonanie przedmiotu zamówienia musi być zgodne z załączonymi dokumentami, obowiązującymi przepisami prawa. 3) Wykonawca zobowiązany jest przystąpić do wykonania usługi w terminach określonych przez Zamawiającego. 4) Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z trasą odbioru odpadów komunalnych we własnym zakresie i na własny koszt. 5) Wszystkie. pojazdy przeznaczone do realizacji zamówienia winny być trwale i czytelnie oznakowane (nazwa przedsiębiorstwa, dane adresowe i numery telefonu), winny być zarejestrowane, dopuszczone do ruchu, posiadać aktualne badania techniczne i świadectwa dopuszczenia do ruchu
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung