773854-2025 - Ergebnis
Polen – Sicherheitssoftwarepaket – Dostawa systemów cyberbezpieczeństwa (DZP.25.61.2025)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa systemów cyberbezpieczeństwa (DZP.25.61.2025)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemów cyberbezpieczeństwa na potrzeby Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Przedmiot zamówienia obejmuje 2 zadania (oferty częściowe), w tym: 1.1. Zadanie nr 1 – System ochrony kont uprzywilejowanych 1.2. Zadanie nr 2 – System monitorowania sieci 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest: 2.1. w zakresie Zadania nr 1 w Załączniku nr 1a do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia – Zadanie nr 1” , 2.2. w zakresie Zadania nr 2 w Załączniku nr 1b do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia – Zadanie nr 2” , (zwanym również OPZ). 3. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 4. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) wg załącznika nr 3 do SWZ 5. RODO (obowiązek informacyjny i obowiązek stosowania): Informacje dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych określa rozdział XXIII SWZ 6. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 4a oraz nr 4b do SWZ. W wyniku niniejszego postępowania zostaną zawarte 2 odrębne umowy, każda obejmująca odrębne zadanie
Vorherige Bekanntmachung663154-2025
Interne KennungDZP.25.61.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNa podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp - wstępne ogłoszenie informacyjne opublikowane w Dz.Urz.U.E. nr S: 68/2025 220839-2025 z dnia 07.04.2025, oraz umieszczone na stronie internetowej UM w Lublinie w dniu 07.04.2025 r. https://bip.umlub.pl/zamowienia-publiczne/informacje-o-planach/
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 80510000 Spezialausbildung, 72212732 Entwicklung von Datensicherheitssoftware
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 – System ochrony kont uprzywilejowanych
Beschreibung1.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku 1a do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia – Zadanie nr 1”
Interne KennungDZP.25.61.2025 - Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 80510000 Spezialausbildung
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - System monitorowania sieci
Beschreibung1.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku 1b do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia – Zadanie nr 2”
Interne KennungDZP.25.61.2025 - Zadanie 2