773876-2023 - Wettbewerb
Polen – Veschiedene Dienstleistungen für Unternehmen und andere Dienstleistungen – Rewitalizacja części konstrukcyjnych systemu CleverFrame, zaprojektowanie i wykonanie nowego stoiska modułowego w oparciu o zrewitalizowane części konstrukcyjne i nowe elementy, wynajem wyposażenia wraz z zapewnieniem obsługi na wydarzeniach promocyjnych oraz przechowywanie stoiska modułowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rewitalizacja części konstrukcyjnych systemu CleverFrame, zaprojektowanie i wykonanie nowego stoiska modułowego w oparciu o zrewitalizowane części konstrukcyjne i nowe elementy, wynajem wyposażenia wraz z zapewnieniem obsługi na wydarzeniach promocyjnych oraz przechowywanie stoiska modułowego
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Rewitalizacja części konstrukcyjnych systemu CleverFrame wchodzących w skład stoiska Sieci Badawczej Łukasiewicz (będących własnością Zamawiającego) oraz zaprojektowanie i wykonanie nowego w oparciu o zrewitalizowane części konstrukcyjne i wykonanie nowych elementów oraz dostarczenie: a) modułowego stoiska wielokrotnego użytku, b) dwóch konstrukcji pełniących funkcję otwartych salek spotkań wielokrotnego użytku wraz z wyposażeniem, przechowywanie ww. elementów, zapewnienie najmu wyposażenia i sprzętu multimedialnego wraz z usługami towarzyszącymi, zapewnienie każdorazowej obsługi na imprezie promocyjnej i każdorazowej usługi transportu, montażu i demontażu stosownie do poszczególnych zleceń Zamawiającego złożonych w czasie trwania Umowy.
Interne Kennung: BZP.200.4.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79900000 Veschiedene Dienstleistungen für Unternehmen und andere Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39153000 Möbel für Konferenzräume, 39154000 Messeeinrichtungen, 39133000 Auslagensysteme, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 63120000 Lagerung und Lagerhaltung, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design, 55400000 Servieren von Getränken, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia : 1.1. Rewitalizacja części konstrukcyjnych systemu CleverFrame wchodzących w skład stoiska Sieci Badawczej Łukasiewicz (będących własnością Zamawiającego) oraz zaprojektowanie i wykonanie nowego w oparciu o zrewitalizowane części konstrukcyjne i wykonanie nowych elementów oraz dostarczenie: a) modułowego stoiska wielokrotnego użytku, b) dwóch konstrukcji pełniących funkcję otwartych salek spotkań wielokrotnego użytku wraz z wyposażeniem 1.2. przechowywanie ww. elementów, 1.3. zapewnienie najmu wyposażenia i sprzętu multimedialnego wraz z usługami towarzyszącymi, 1.4. zapewnienie każdorazowej obsługi na imprezie promocyjnej i każdorazowej usługi transportu, montażu i demontażu stosownie do poszczególnych zleceń Zamawiającego złożonych w czasie trwania Umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: 2.1. szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) – załącznik nr 3 do SWZ, 2.2. wzór umowy – załącznik nr 5 do SWZ, 2.3. formularz cenowy – załącznik nr 2 do SWZ