See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu z dziedziny intensywnej terapii stosowanego w opiece nad pacjentami kardiologicznymi w 2023 r.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest: dostawa sprzętu z dziedziny intensywnej terapii stosowanego w opiece nad pacjentami kardiologicznymi w 2023 r. dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej – Centralny Szpital Weteranów w Łodzi, zwanych dalej Towarem/Sprzętem, spełniających opis i parametry graniczne sprecyzowane w załączniku „Parametry techniczne” - załącznik 1a do „Formularza Oferty” oraz zgodnie z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, a także zgodnie z załącznikiem „Warunki gwarancji i serwisu” - załącznik 1b do „Formularza Oferty”. 2. Zamówienie jest podzielone na 3 pakiety (części).
Interne Kennung: 146/PN/ZP/D/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest dostawa sprzętu z dziedziny intensywnej terapii stosowanego w opiece nad pacjentami kardiologicznymi w 2023 r. dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej – Centralny Szpital Weteranów w Łodzi, zwanego dalej Towarem/Sprzętem, spełniającego opis i parametry graniczne sprecyzowane w załączniku „Parametry techniczne” - załącznik 1a do „Formularza Oferty” oraz zgodnie z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, a także zgodnie z załącznikiem „Warunki gwarancji i serwisu” - załącznik 1b do „Formularza Oferty”.
Interne Kennung: 146/PN/ZP/D/2023 - Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: 146/PN/ZP/D/2023 - Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: 146/PN/ZP/D/2023 - Część nr 3