773925-2025 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – Ubezpieczenie majątku i innych interesów Powiatu Ostrowieckiego wraz z Jednostkami Organizacyjnymi i Instytucjami Kultury
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUbezpieczenie majątku i innych interesów Powiatu Ostrowieckiego wraz z Jednostkami Organizacyjnymi i Instytucjami Kultury
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie majątku i innych interesów Powiatu Ostrowieckiego wraz z podległymi jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury. Zamawiający dopuszcza składanie przez wykonawców ofert częściowych na jedną lub maksymalnie na wszystkie części zamówienia (zgodnie z art. 134 ust. 2 pkt 2-3 PZP). Przed-miot zamówienia podzielony został na trzy następujące części: Część I: Ubezpieczenie majątku Powiatu Ostrowieckiego wraz z podległymi Jednostkami Organizacyjnymi i instytucjami kultury. Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, 2) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, Część II: Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Powiatu Ostrowieckiego wraz z Jednostkami Organizacyjnymi i Instytucjami Kultury. Część III: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych Powiatu Ostrowieckiego wraz z Jednostkami Organizacyjnymi i Instytucjami Kultury. Zakres ubezpieczenia obejmuje: a) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, b) ubezpieczenie autocasco, c) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, d) ubezpieczenie assistance. Szczegółowy zakres usługi i sposób wykonania zamówienia określają poniższe załączniki do SWZ: Załącznik nr: 5 Wykaz budowli Powiatu Ostrowieckiego; Załączniki nr: 6, 6 A, 7 Projektowane postanowienia Umowy; Załącznik nr: 8 Opis Przedmiotu Zamówienia Załącznik nr: 9 Wykaz i dodatkowe informacje jednostek organizacyjnych i instytucji kultury Powiatu Ostrowieckiego; Załącznik nr: 10 Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk wraz z sumami ubezpieczeń jednostek organizacyjnych i instytucji kultury Powiatu Ostrowieckiego; Załącznik nr: 11 Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk wraz z sumami ubezpieczeń jednostek organizacyjnych i instytucji kultury Powiatu Ostrowieckiego; Załącznik nr: 12 Opis konstrukcji i zabezpieczeń jednostek organizacyjnych z poda-niem sum ubezpieczeń i określeniem rodzaju wartości; Załącznik nr: 13 Dotychczasowy przebieg ubezpieczenia jednostek organizacyjnych i instytucji kultury Powiatu Ostrowieckiego Załącznik nr: 14 Wykaz sprzętu elektronicznego ryzyka jednostek organizacyjnych i instytucji kultury Powiatu Ostrowieckiego; Załącznik nr: 15 Wykaz pojazdów jednostek organizacyjnych i instytucji kultury Powiatu Ostrowieckiego; Załącznik nr: 16 Wykaz obiektów drogowych; Załącznik nr: 17 Wykaz obiektów mostowych;
Interne KennungIT.I.272.1.19.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ I: UBEZPIECZENIE MAJĄTKU POWIATU OSTROWIECKIEGO WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI I INSTYTUCJAMI KULTURY
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie majątku i innych interesów Powiatu Ostrowieckiego wraz z podległymi jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury. Zamawiający dopuszcza składanie przez wykonawców ofert częściowych na jedną lub maksymalnie na wszystkie części zamówienia (zgodnie z art. 134 ust. 2 pkt 2-3 PZP). Przed-miot zamówienia podzielony został na trzy następujące części: Część I: Ubezpieczenie majątku Powiatu Ostrowieckiego wraz z podległymi Jednostkami Organizacyjnymi i instytucjami kultury. Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, 2) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, Szczegółowy zakres usługi i sposób wykonania zamówienia określają poniższe załączniki do SWZ: Załącznik nr: 5 Wykaz budowli Powiatu Ostrowieckiego; Załączniki nr: 6, 6 A, 7 Projektowane postanowienia Umowy; Załącznik nr: 8 Opis Przedmiotu Zamówienia Załącznik nr: 9 Wykaz i dodatkowe informacje jednostek organizacyjnych i instytucji kultury Powiatu Ostrowieckiego; Załącznik nr: 10 Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk wraz z sumami ubezpieczeń jednostek organizacyjnych i instytucji kultury Powiatu Ostrowieckiego; Załącznik nr: 11 Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk wraz z sumami ubezpieczeń jednostek organizacyjnych i instytucji kultury Powiatu Ostrowieckiego; Załącznik nr: 12 Opis konstrukcji i zabezpieczeń jednostek organizacyjnych z poda-niem sum ubezpieczeń i określeniem rodzaju wartości; Załącznik nr: 13 Dotychczasowy przebieg ubezpieczenia jednostek organizacyjnych i instytucji kultury Powiatu Ostrowieckiego Załącznik nr: 14 Wykaz sprzętu elektronicznego ryzyka jednostek organizacyjnych i instytucji kultury Powiatu Ostrowieckiego; Załącznik nr: 15 Wykaz pojazdów jednostek organizacyjnych i instytucji kultury Powiatu Ostrowieckiego; Załącznik nr: 16 Wykaz obiektów drogowych; Załącznik nr: 17 Wykaz obiektów mostowych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
LosLOT-0002
TitelCzęść II: Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Powiatu Ostrowieckiego wraz z Jednostkami Organizacyjnymi i Instytucjami Kultury.
BeschreibungSzczegółowy zakres usługi i sposób wykonania zamówienia określają poniższe za-łączniki do SWZ: Załącznik nr: 5 Wykaz budowli Powiatu Ostrowieckiego; Załączniki nr: 6, 6 A, 7 Projektowane postanowienia Umowy; Załącznik nr: 8 Opis Przedmiotu Zamówienia Załącznik nr: 9 Wykaz i dodatkowe informacje jednostek organizacyjnych i instytucji kultury Powiatu Ostrowieckiego; Załącznik nr: 10 Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk wraz z sumami ubezpieczeń jednostek organizacyjnych i instytucji kultury Powiatu Ostrowieckiego; Załącznik nr: 11 Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk wraz z sumami ubezpieczeń jednostek organizacyjnych i instytucji kultury Powiatu Ostrowieckiego; Załącznik nr: 12 Opis konstrukcji i zabezpieczeń jednostek organizacyjnych z poda-niem sum ubezpieczeń i określeniem rodzaju wartości; Załącznik nr: 13 Dotychczasowy przebieg ubezpieczenia jednostek organizacyjnych i instytucji kultury Powiatu Ostrowieckiego Załącznik nr: 14 Wykaz sprzętu elektronicznego ryzyka jednostek organizacyjnych i instytucji kultury Powiatu Ostrowieckiego; Załącznik nr: 15 Wykaz pojazdów jednostek organizacyjnych i instytucji kultury Powiatu Ostrowieckiego; Załącznik nr: 16 Wykaz obiektów drogowych; Załącznik nr: 17 Wykaz obiektów mostowych
Haupteinstufung (cpv): 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
LosLOT-0003
TitelCZĘŚĆ III: UBEZPIECZENIE POJAZDÓW MECHANICZNYCH POWIATU OSTROWIECKIEGO WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI I INSTYTUCJAMI KULTURY
BeschreibungZakres ubezpieczenia obejmuje: a) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, b) ubezpieczenie autocasco, c) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, d) ubezpieczenie assistance. Szczegółowy zakres usługi i sposób wykonania zamówienia określają poniższe za-łączniki do SWZ: Załącznik nr: 5 Wykaz budowli Powiatu Ostrowieckiego; Załączniki nr: 6, 6 A, 7 Projektowane postanowienia Umowy; Załącznik nr: 8 Opis Przedmiotu Zamówienia Załącznik nr: 9 Wykaz i dodatkowe informacje jednostek organizacyjnych i instytucji kultury Powiatu Ostrowieckiego; Załącznik nr: 10 Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk wraz z sumami ubezpieczeń jednostek organizacyjnych i instytucji kultury Powiatu Ostrowieckiego; Załącznik nr: 11 Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk wraz z sumami ubezpieczeń jednostek organizacyjnych i instytucji kultury Powiatu Ostrowieckiego; Załącznik nr: 12 Opis konstrukcji i zabezpieczeń jednostek organizacyjnych z poda-niem sum ubezpieczeń i określeniem rodzaju wartości; Załącznik nr: 13 Dotychczasowy przebieg ubezpieczenia jednostek organizacyjnych i instytucji kultury Powiatu Ostrowieckiego Załącznik nr: 14 Wykaz sprzętu elektronicznego ryzyka jednostek organizacyjnych i instytucji kultury Powiatu Ostrowieckiego; Załącznik nr: 15 Wykaz pojazdów jednostek organizacyjnych i instytucji kultury Powiatu Ostrowieckiego; Załącznik nr: 16 Wykaz obiektów drogowych; Załącznik nr: 17 Wykaz obiektów mostowych
Haupteinstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen