773931-2023 - Ergebnis
Niederlande – Website-Gestaltung – Beheer en doorontwikkeling website AP
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer en doorontwikkeling website AP
Beschreibung: De opdracht betreft het beheren, support en doorontwikkelen van de website autoriteitpersoonsgegevens.nl. De maximale waarde van de Raamovereenkomst inclusief verlengingsopties is € 800.000,- excl. btw.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72413000 Website-Gestaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Beheer en doorontwikkeling website AP Zie aanbestedingsstukken
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 72410000 Diensteanbieter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst heeft een looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid voor de Aanbestedende dienst om éénzijdig tegen gelijkblijvende voorwaarden twee (2) maal te verlengen voor een duur van maximaal 12 maanden per keer.