774035-2023 - Wettbewerb
Belgien – Automatisierungssystem – Leveren, plaatsen, in dienst stellen en onderhouden van KUA's voor kledij en bijbehorende KIA's - ZNA Middelheim
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren, plaatsen, in dienst stellen en onderhouden van KUA's voor kledij en bijbehorende KIA's - ZNA Middelheim
Beschreibung: De opdracht betreft de levering, installatie, indienststelling, en het onderhoud van een automatisch distributiesysteem voor hangende werkkledij site Middelheim en idem dito voor een kastsysteem voor geplooide kledij genaamd mini KUA/KIA. Voor deze installaties wordt door het ziekenhuis aan de opdrachtnemer ruimtes ter beschikking gesteld (zie bijgevoegde plannen) waarbinnen dit alles dient gerealiseerd te worden. De inschrijver zorgt ervoor dat de aangeboden apparatuur compatibel is met reeds aanwezige installaties van derden waarop aangesloten moet worden. Indien blijkt tijdens de looptijd van het contract dat er koppelstukken of werkzaamheden nodig zijn om dit te verzekeren, biedt hij deze kosteloos aan. Het ziekenhuis wenst een snelle, beheerde en gegarandeerde bediening door deze installaties. Bij de uitwerking van de automatisering dient rekening te worden gehouden met de gebruikersprofielen. De kledij-uitgifteautomaat zal zowel semi-gepersonaliseerde als gepersonaliseerde kledij moeten kunnen beleveren. Een uitgebreide rapportering, die door de medewerkers van het ziekenhuis onmiddellijk kan opgevraagd worden, dient ter beschikking gesteld te worden. Deze rapportering moet ons toelaten om de ter beschikking gestelde beroepskledij in de gepaste hoeveelheden te kunnen aankopen of huren. Er moet voldoende flexibiliteit aanwezig zijn om de maatvoering periodisch te kunnen aanpassen, overzichten te genereren van het aantal verbruikte stuks per drager en per tijdsperiode, tracering van wie welk stuk beroepskledij heeft gedragen in een bepaalde tijdsperiode om schade aan de beroepskledij te kunnen toewijzen. Het systeem dient ook over voldoende back-up scenario's te beschikken zodat de dienstverlening aan het personeel en de artsen steeds kan gegarandeerd worden. De inschrijver voorziet in alle mogelijke materialen en aanpassingen om tot een mooi afgewerkt en prima functionerend geheel te komen; inclusief de nodige keuringen en attesten). De inschrijver dient een degelijke opleiding voor de key-users (technische dienst, housekeeping, gebruikers,...) te voorzien. Dit moet inbegrepen zijn in de prijs van de installatie. Ook moeten er instructiekaarten aangeleverd worden die de werkwijze van het systeem in kaart brengen (quick reference guide per type gebruiker).
Interne Kennung: PPP0GN-2217/3098/2023-2217
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48921000 Automatisierungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Leveren, plaatsen, in dienst stellen en onderhouden van KUA's voor kledij en bijbehorende KIA's - ZNA Middelheim
Interne Kennung: 2023-2217 1