2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brugbediening
Beschreibung: De Aanbestedende Dienst beschikt niet over gekwalificeerd personeel om de bruggen lokaal te bedienen. Om die reden wordt deze opdracht aanbesteed. De huidige overeenkomst voor de brugbediening van de gemeente Kaag en Braassem met de opdrachtnemer City 360 eindigt per 1 april 2026 en kan niet opnieuw worden verlengd. Onderhavige aanbesteding ziet toe op de nieuwe opdracht/overeenkomst per die datum voor de volledige dienstverlening met betrekking tot de brugbediening van 2 bruggen (permanent) en 3 bruggen op afroep. De geraamde waarde per jaar voor deze opdracht bedraagt € 165.000. De totale geraamde opdrachtwaarde voor de initiële contractperiode van 3 jaar bedraagt € 495.000.
Interne Kennung: 920190
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63700000 Hilfstätigkeiten für den Land-, Schiffs- und Luftverkehr
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Indien de Aanbestedende Dienst gedurende de duur van overeenkomst besluit om aanvullende diensten en/of producten aan te schaffen dan kunnen deze uitbreidingen onderdeel gaan uitmaken van een of meerdere van de naar aanleiding van deze aanbesteding te sluiten overeenkomsten. De Aanbestedende Dienst behoudt zich echter het recht voor om deze eventuele aanvullende diensten en/of producten buiten deze overeenkomst te laten en derhalve door een derde te doen leveren.