See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych w ramach programu pn. „Narodowa Strategia Onkologiczna”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych w ramach programu pn. „Narodowa Strategia Onkologiczna, dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ. Zamówienie jest finansowane ze środków Ministra Zdrowia w ramach realizacji programu wieloletniego pn. Narodowa Strategia Onkologiczna, w zakresie zadania pn.: Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych oraz ze środków pochodzących z budżetu samorządu Województwa Podlaskiego. 2. Zamówienie jest podzielone na 11 części, zwane Pakietami. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Za ofertę częściową przyjmuje się ofertę na Pakiet. Wykonawca może złożyć ofertę na jeden lub więcej Pakietów. Zamawiający nie ogranicza liczby Pakietów, na które Wykonawca może złożyć ofertę oraz nie ogranicza liczby Pakietów, na które Zamawiający może udzielić zamówienia Wykonawcy. PAKIET: 1.Szyna rehabilitacyjna do kończyn górnych i dolnych 2.Zestaw do treningu wytrzymałościowego i wydolnościowego 3.Bieżnia do nauki chodu 4.Aparat do drenażu limfatycznego 5.Wanna do masażu wodno-wirowego kończyn górnych i dolnych oraz tułowia 6.Urządzenie do kinezyterapi 7. Zestaw do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych i dolnych 8.Zestaw do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych i dolnych 9.Urządzenie do radiofrekwencji 10.Urządzenie do kinezyterapii 11.Urządzenie do kinezyterapii
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/91/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 ustawy Pzp skrócił termin składania ofert, mając na uwadze, że zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 - Szyna rehabilitacyjna do kończyn górnych i dolnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych w ramach programu pn. „Narodowa Strategia Onkologiczna, dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ. Zamówienie jest finansowane ze środków Ministra Zdrowia w ramach realizacji programu wieloletniego pn. Narodowa Strategia Onkologiczna, w zakresie zadania pn.: Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych oraz ze środków pochodzących z budżetu samorządu Województwa Podlaskiego. PAKIET 1 - Szyna rehabilitacyjna do kończyn górnych i dolnych - 2 szt.
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/91/2025 - Pakiet 1
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 - Zestaw do treningu wytrzymałościowego i wydolnościowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych w ramach programu pn. „Narodowa Strategia Onkologiczna, dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ. Zamówienie jest finansowane ze środków Ministra Zdrowia w ramach realizacji programu wieloletniego pn. Narodowa Strategia Onkologiczna, w zakresie zadania pn.: Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych oraz ze środków pochodzących z budżetu samorządu Województwa Podlaskiego. PAKIET 2 - Zestaw do treningu wytrzymałościowego i wydolnościowego - 1 szt.
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/91/2025 - Pakiet 2
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 - Bieżnia do nauki chodu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych w ramach programu pn. „Narodowa Strategia Onkologiczna, dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ. Zamówienie jest finansowane ze środków Ministra Zdrowia w ramach realizacji programu wieloletniego pn. Narodowa Strategia Onkologiczna, w zakresie zadania pn.: Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych oraz ze środków pochodzących z budżetu samorządu Województwa Podlaskiego. PAKIET 3 - Bieżnia do nauki chodu - 1 szt.
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/91/2025 - Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 - Aparat do drenażu limfatycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych w ramach programu pn. „Narodowa Strategia Onkologiczna, dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ. Zamówienie jest finansowane ze środków Ministra Zdrowia w ramach realizacji programu wieloletniego pn. Narodowa Strategia Onkologiczna, w zakresie zadania pn.: Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych oraz ze środków pochodzących z budżetu samorządu Województwa Podlaskiego. PAKIET 4 - Aparat do drenażu limfatycznego - 1 szt.
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/91/2025 - Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 - Wanna do masażu wodno-wirowego kończyn górnych i dolnych oraz tułowia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych w ramach programu pn. „Narodowa Strategia Onkologiczna, dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ. Zamówienie jest finansowane ze środków Ministra Zdrowia w ramach realizacji programu wieloletniego pn. Narodowa Strategia Onkologiczna, w zakresie zadania pn.: Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych oraz ze środków pochodzących z budżetu samorządu Województwa Podlaskiego. PAKIET 5 - Wanna do masażu wodno-wirowego kończyn górnych i dolnych oraz tułowia - 1 szt.
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/91/2025 - Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6 - Urządzenie do kinezyterapii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych w ramach programu pn. „Narodowa Strategia Onkologiczna, dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ. Zamówienie jest finansowane ze środków Ministra Zdrowia w ramach realizacji programu wieloletniego pn. Narodowa Strategia Onkologiczna, w zakresie zadania pn.: Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych oraz ze środków pochodzących z budżetu samorządu Województwa Podlaskiego. PAKIET 6 - Urządzenie do kinezyterapii - 2 szt.
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/91/2025 - Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7 - Zestaw do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych i dolnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych w ramach programu pn. „Narodowa Strategia Onkologiczna, dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ. Zamówienie jest finansowane ze środków Ministra Zdrowia w ramach realizacji programu wieloletniego pn. Narodowa Strategia Onkologiczna, w zakresie zadania pn.: Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych oraz ze środków pochodzących z budżetu samorządu Województwa Podlaskiego. PAKIET 7 - Zestaw do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych i dolnych - 1 szt.
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/91/2025 - Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8 - Zestaw do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych i dolnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych w ramach programu pn. „Narodowa Strategia Onkologiczna, dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ. Zamówienie jest finansowane ze środków Ministra Zdrowia w ramach realizacji programu wieloletniego pn. Narodowa Strategia Onkologiczna, w zakresie zadania pn.: Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych oraz ze środków pochodzących z budżetu samorządu Województwa Podlaskiego. PAKIET 8 - Zestaw do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych i dolnych - 1 szt.
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/91/2025 - Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9 - Urządzenie do radiofrekwencji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych w ramach programu pn. „Narodowa Strategia Onkologiczna, dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ. Zamówienie jest finansowane ze środków Ministra Zdrowia w ramach realizacji programu wieloletniego pn. Narodowa Strategia Onkologiczna, w zakresie zadania pn.: Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych oraz ze środków pochodzących z budżetu samorządu Województwa Podlaskiego. PAKIET 9 - Urządzenie do radiofrekwencji - 1 szt.
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/91/2025 - Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10 - Urządzenie do kinezyterapii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych w ramach programu pn. „Narodowa Strategia Onkologiczna, dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ. Zamówienie jest finansowane ze środków Ministra Zdrowia w ramach realizacji programu wieloletniego pn. Narodowa Strategia Onkologiczna, w zakresie zadania pn.: Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych oraz ze środków pochodzących z budżetu samorządu Województwa Podlaskiego. PAKIET 10 - Urządzenie do kinezyterapii - 1 szt.
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/91/2025 - Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11 - Urządzenie do kinezyterapii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych w ramach programu pn. „Narodowa Strategia Onkologiczna, dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ. Zamówienie jest finansowane ze środków Ministra Zdrowia w ramach realizacji programu wieloletniego pn. Narodowa Strategia Onkologiczna, w zakresie zadania pn.: Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych oraz ze środków pochodzących z budżetu samorządu Województwa Podlaskiego. PAKIET 11 - Urządzenie do kinezyterapii - 2 szt.
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/91/2025 - Pakiet 11