774124-2025 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa samochodów lekkich kwatermistrzowskich
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa samochodów lekkich kwatermistrzowskich
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów lekkich kwatermistrzowskich dla Komendy Miejskiej PSP m.st. Warszawy i Komendy Powiatowej PSP w Mińsku Mazowieckim Zamówienie podzielone jest na dwie części: CZĘŚĆ A – Zakup samochodu lekkiego kwatermistrzowskiego dla KM PSP m.st. Warszawy. CZĘŚĆ B – Zakup samochodu lekkiego kwatermistrzowskiego dla KP PSP w Mińsku Mazowieckim Opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1) dla każdej części zamówienia ten sam opis. 1. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
Vorherige Bekanntmachung617113-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ B Zakup samochodu lekkiego kwatermistrzowskiego w ilości 1 szt.
BeschreibungCZĘŚĆ B – Zakup samochodu lekkiego kwatermistrzowskiego dla KP PSP w Mińsku Mazowieckim. Opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1) dla każdej części zamówienia ten sam opis. 1. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
Interne KennungCzęść B
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ A Zakup samochodu lekkiego kwatermistrzowskiego w ilości 1 szt.,
BeschreibungCZĘŚĆ A – Zakup samochodu lekkiego kwatermistrzowskiego dla KM PSP m.st. Warszawy. Opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1) dla każdej części zamówienia ten sam opis. 1. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
Interne KennungCzęść A