See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Toestellen wasserij Sint-Oda
Beschreibung: Dienstencentrum Sint Oda bouwt een nieuwe professionele wasserij, hiervoor wil zijl 8 nieuwe professionele machines ( 4x was- en 4 x droogmachines) aankopen. De capaciteit van de wasmachine/droogkast dient weergegeven te worden in liter. De wasmachines moeten kunnen werken met externe doseerpompen voor vloeibare reinigingsmiddelen van Ecolab (huidige leverancier). De toestellen verwerken ca 1300 kg was per dag.
Interne Kennung: PPP0YE-268/3083/AB/2023/178
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39291000 Wäschereibedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Toestellen wasserij Sint-Oda
Interne Kennung: AB/2023/178
774129-2023 - Resultaat
België – Wasserijbenodigdheden – Toestellen wasserij Sint-Oda
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Toestellen wasserij Sint-Oda
Interne identificatiecode: PPP0YE-268/3083/AB/2023/178
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39291000 Wasserijbenodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: AB/2023/178