See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń sieciowych dla Politechniki Świętokrzyskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych urządzeń sieciowych dla Politechniki Świętokrzyskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 516937-2025
Interne Kennung: ATZ-281-61/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r, poz. 1320) w trybie przetargu nieograniczonego
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30237110 Netzwerkschnittstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten, 32420000 Netzausrüstung, 48821000 Netzwerkserver
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cz. I Światłowodowa karta sieciowa (1 szt.), Wkładki światłowodowe (4 szt.)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa światłowodowej karty sieciowej (1 szt.), wkładek światłowodowych (4 szt.) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-61/25 cz. I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
Los: LOT-0002
Titel: Cz. II Router sieciowy (1 szt.), Zarządzalny światłowodowy przełącznik sieciowy (1 szt.), Zarządzalny światłowodowy przełącznik sieciowy (1 szt.), Wkładki światłowodowe (16 szt.)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa routera sieciowego (1 szt.), zarządzalnego światłowodowego przełącznika sieciowego (1 szt.), zarządzalnego światłowodowego przełącznika sieciowego (1 szt.), wkładek światłowodowych (16 szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-61/25 cz. II
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: Cz. III Serwer sieciowy NAS (1 szt.)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera sieciowego (1 szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-61/25 cz. III
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver