2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa polimeru w formie emulsji wspomagającego proces odwadniania osadu przefermentowanego na Oczyszczalni Ścieków oraz dostawa chlorku żelaza ( III)
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części, z których każda stanowi samodzielną całość. Wykonawca może złożyć ofertę dla jednej lub dwóch części wg wyboru: 1) CZĘŚĆ I: Sukcesywna dostawa polimeru w formie emulsji wspomagającego proces odwadniania osadu przefermentowanego. 2) CZĘŚĆ II: Sukcesywna dostawa chlorku żelaza (III) – C40.
Interne Kennung: ZP/S-PN-40/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24542000 Acrylpolymere in Primärformen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24312122 Eisenchlorid
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa polimeru w firmie emulsji wspomagającego proces odwadniania osadu przefermentowanego
Beschreibung: Wymagania odnośnie Części I: 1) Polimer w formie emulsji. Polimer w formie emulsji wspomagającego proces odwadniania osadu przefermentowanego na prasach tłokowych i wirówce dekantacyjnej. a) Wymagane parametry: •Lepkość: 4500-5000 [mPas] •Lepkość w 20oC:<=1200 [cps] •Zawartość substancji czynnej: > 51% •Ładunek kationowy: wysoki •pH 3,5-4,2 •Destylaty lekkie obrabiane wodorem (ropa naftowa)>=25 do <40% •Polyoxyethylene Trimethyldecyl Alcohol 7-10 (alkohol polioksyetyleno-trimetylodecylowy 7-10)>=1 do <2,5% •Gęstość: ~1,0 [g/cm3] •Stan skupienia: ciecz lub emulsja •Kolor: bezbarwny do białawy •Charakterystyka: lepki b) Polimer ma umożliwić uzyskanie efektu: •zagęszczenia na zagęszczarce taśmowej min. 5 % s.m przy zużyciu max. 10,0 kg/Mg s.m. •odwodnienia na prasach tłokowych min. 26% s.m. przy zużyciu max. 12,0 kg/Mg s.m. i jakości odcieku max. 300 mg/dm3 •odwodnienia na wirówce dekantacyjnej min. 24% s.m. przy zużyciu max. 11,0 kg/Mg s.m. i jakości odcieku max. 300 mg/dm3 c) Dostawa produktu: •dostawa emulsji w zbiornikach 1000 dm3, spełniających wymagania bhp. •częstotliwość dostawy: każdorazowo po zgłoszeniu zapotrzebowania •dostawa emulsji realizowana ma być nie później niż 3 dni od chwili zgłoszenia zapotrzebowania •przewidywana ilość dostarczonego polimeru do zagęszczenia w roku: 155 000 kg ±10%.
Interne Kennung: Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1.Zamawiający przewiduje prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Prawem opcji jest możliwość zamówienia w ramach niniejszej umowy większej ilości produktu niż wskazana ilość w umowie. 2.Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w przypadku gdy zrealizowano zamówienie podstawowe w ilości określonej w umowie, a zaistnieją dodatkowe potrzeby zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy, w szczególności większe niż przewidywane zapotrzebowanie na określony w umowie produkt. 3.Maksymalna wartość opcji nie przekroczy łącznie 10% wynagrodzenia określonego w §3 ust. 1 umowy. 4.Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej Umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 5.Warunkiem skorzystania z prawa opcji jest zlecenie Zamawiającego o żądaniu wykonania zamówienia kwalifikowanego przez Zamawiającego jako prawo opcji. Zamówienie będzie określało rodzaj oraz ilość produktu. Zamówienie przesłane będzie Wykonawcy pocztą elektroniczną. 6.Strony ustalają, iż cena jednostkowa i zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji podstawowego przedmiotu umowy. 7.Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym dla wykonania zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa chlorku żelaza ( III)
Beschreibung: Wymagania odnośnie Części II: 1) Chlorek żelaza (III) – C40 – wodny roztwór stosowany do procesu odwadniania osadu przefermentowanego na prasach tłokowych w celu jego późniejszego wysuszenia w suszarni mechanicznej na Oczyszczalni Ścieków w Rzeszowie. a) Wymagane parametry jakościowe: •Zawartość żelaza ogólnego min. 13% •Stężenie min. 36% •Fe2+max. 0,3% •pH poniżej 1,0 •Gęstość (w 200C) 1,35 – 1,5 g/cm3 •Temperatura krystalizacji -200C •Wolny kwas (HCl) max. 3% •Chrom (Cr)<70 ppm •Nikiel (Ni)<70 ppm •Ołów (Pb)<60 ppm •Kadm (Cd)<10 ppm •Rtęć (Hg)<1 ppm b) Szacunkowe roczne zużycie chlorku żelaza (III) – 350 Mg ±10%. c) Informacje dodatkowe: •Częstotliwość dostaw: każdorazowo po zgłoszeniu zapotrzebowania, •Miejsce dostaw: Oczyszczalnia Ścieków, ul. Ciepłownicza 7a, 35-322 Rzeszów, •Dostawa chlorku realizowana ma być nie później niż 5 dni roboczych od chwili zgłoszenia zapotrzebowania, •Możliwość rozładunku 24 h/d po wcześniejszym uzgodnieniu z Zamawiającym. d) Infrastruktura: •Dwa zbiorniki o pojemności po 28 m3 •Dwa zbiorniki o pojemności po 24 m3 •Jeden zbiornik o pojemności 16 m3 •Złącze rozładowcze typu „KAMLOK 3”
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 24312122 Eisenchlorid