See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla SPZOZ w Grodzisku Wielkopolskim
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa 36 miesięczna sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ (Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia) i Istotnych postanowieniach umowy - załącznik nr 4 do SWZ. Przedmiot Zamówienia został podzielony na 26 niezależnych (zadań/części) pakietów. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia spełniał wszystkie wymagania minimalne opisane w poszczególnych załącznikach do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2, będącym integralną częścią Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, zwanej dalej SWZ. Wymienione w załączniku nr 2 wymagania graniczne uważa się za konieczne do spełnienia. Nie spełnienie ich spowoduje odrzucenie oferty.
Interne Kennung: SPZOZ.DLA.2301.04.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1 – WYROBY MEDYCZNE 1
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa 36 miesięczna sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ (Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia) i Istotnych postanowieniach umowy - załącznik nr 4 do SWZ. Zmawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na dowolną liczbę części/pakietów z zastrzeżeniem, że nie mogą być dzielone, tj oferty muszą zwierać pełen zakres przedmiotu zamówienia określony w danej części/pakiecie. Zamawiający wymaga jednak, aby składając ofertę Wykonawca uwzględnił wszystkie pozycje asortymentowe w poszczególnych pakietach. Pominięcie pozycji spowoduje odrzucenie oferty na podstawie na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2 – WYROBY MEDYCZNE 2
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141610 Sammelbeutel, 33141200 Katheter, 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion, 33141400 Drahtschneider und Operationsmesser; Operationshandschuhe, 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung, 33157110 Sauerstoffmasken
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 3 – WYROBY MEDYCZNE 3
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141610 Sammelbeutel
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 4 – WYROBY MEDYCZNE 4
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33157110 Sauerstoffmasken
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET NR 5 – WYROBY MEDYCZNE 5
Interne Kennung: 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 6 – WYROBY MEDYCZNE 6
Interne Kennung: 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141200 Katheter, 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET NR 7 – KATATER STERYLNY
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET NR 8 – MATERIAŁY, NARZĘDZIA DO ENDOSKOPII 1
Interne Kennung: 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET NR 9 – MATERIAŁY, NARZĘDZIA DO ENDOSKOPII 9
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET NR 10 – MATERIAŁY, NARZĘDZIA DO ENDOSKOPII 3
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET NR 11 – ZESTAW DO SZYNOWANIA MOCZOWODÓW
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET NR 12 – OPATRUNEK PIANKOWY
Interne Kennung: 12
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET NR 13 – WYROBY MEDYCZNE 7
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET NR 14 – ELEKTRODY
Interne Kennung: 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31711140 Elektroden
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET NR 15 – MATERIAŁY JEDNORAZOWE 1
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET NR 16 – PIELUCHY JEDNORAZOWE
Interne Kennung: 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33771200 Windeleinlagen aus Papier, 33770000 Hygienepapier
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET NR 17 – MATERIAŁY JEDNORAZOWE 2
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET NR 18 – PAPIER
Interne Kennung: 18
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33198000 Krankenhausartikel aus Papier
Los: LOT-0021
Titel: PAKIET NR 19 – MATERIAŁY JEDNORAZOWE 3
Interne Kennung: 19
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33721000 Rasiermesser, 31711140 Elektroden, 18142000 Sicherheits-Gesichtsschutz, 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung, 33141610 Sammelbeutel
Los: LOT-0022
Titel: PAKIET NR 20 – MATERIAŁY JEDNORAZOWE 4
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0023
Titel: PAKIET NR 21 – UKŁAD ODDECHOWY
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0024
Titel: PAKIET NR 22 – NARZĘDZIA DO TROKARÓW
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0025
Titel: PAKIET NR 23 – ODZIEŻ JEDNORAZOWA MEDYCZNA
Interne Kennung: 23
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0026
Titel: PAKIET NR 24 – PRZEŚCIERADŁA JEDNORAZOWE
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0027
Titel: PAKIET NR 25 – RĘKAWICE DIAGNOSTYCZNE
Interne Kennung: 25
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Los: LOT-0028
Titel: PAKIET NR 26 – RĘKAWICE
Interne Kennung: 26