See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koprodukcja filmu pod roboczym tytułem „Czahary”
Beschreibung: 1. Koproducent jest samorządową instytucją kultury, której celem statutowym jest działalność polegająca na tworzeniu, upowszechnianiu i ochronie dóbr kultury, obejmująca w szczególności tworzenie i upowszechnianie twórczości w zakresie sztuk scenicznych, muzyki, sztuk wizualnych oraz filmu i innych sztuk performatywnych, a także edukację kulturalną oraz kreowanie zainteresowania kulturą i sztuką wśród wszystkich grup odbiorców, ze szczególnym uwzględnieniem młodego pokolenia (vide § 4 pkt 5 Statutu Koproducenta); 2. Koproducent realizuje swoje cele statutowe poprzez inicjowanie, prowadzenie i współpracę przy realizacji projektów artystycznych, kulturalnych, edukacyjnych, badawczych i społecznych (vide § 5 ust. 1 pkt 1 Statutu CSK), a także poprzez podejmowanie współpracy z regionalnymi, polskimi i zagranicznymi instytucjami kultury, nauki, mediów, centrami badawczymi oraz organizacjami pozarządowymi (vide § 5 ust. 2 pkt 2 Statutu CSK); 3. Koproducent, nie dysponując własnym zespołem artystycznym umożliwiającym samodzielną realizację projektów filmowych i performatywnych, wykonuje swoje zadania statutowe poprzez współpracę z podmiotami zewnętrznymi posiadającymi odpowiedni potencjał twórczy, organizacyjny i produkcyjny; 4. Koproducent jest instytucją kultury w Lublinie, dysponującą infrastrukturą umożliwiającą realizację projektu audiowizualnego o charakterze określonym przez Producenta, w tym realizację zdjęć filmowych, wydarzeń towarzyszących oraz działań edukacyjnych; 5. Producent, posiadając odpowiednie doświadczenie, zasoby twórcze oraz potencjał organizacyjny, realizuje film pod roboczym tytułem „Czahary” (dalej jako: „Film”), w ramach którego odpowiada za całość procesu produkcji, w tym jego fazę przygotowawczą, zdjęciową, postprodukcyjną oraz rozpowszechnianie; 6. Strony dostrzegają, że wspólna realizacja Filmu przyczyni się do wypełnienia celów statutowych zarówno Koproducenta, jak i Producenta, w szczególności poprzez rozwój twórczości audiowizualnej, promowanie sztuk audiowizualnych, wspieranie artystów oraz zwiększenie dostępności kultury dla odbiorców lokalnych, regionalnych i międzynarodowych 7. Czas trwania filmu ok. 100 minut.
Interne Kennung: CSK.BAP.271.9.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92110000 Film- und Videofilmherstellung und verbundene Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z zaproszeniem do składania ofert