See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa – modernizacja wraz z zabudową i uruchomieniem czterech przemienników częstotliwości z typu ACS 600 do ACS 880 Multidrive produkcji ABB dla TAURON Wydobycie S.A. Zakład Górniczy Janina
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa – modernizacja wraz z zabudową i uruchomieniem czterech przemienników częstotliwości z typu ACS 600 do ACS 880 Multidrive produkcji ABB dla TAURON Wydobycie S.A. Zakład Górniczy Janina
Interne Kennung: PZP/TWD/06586/2023/192/P/AS
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31155000 Wechselrichter
5. Los
Los: LOT-0001