2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa Średniego Samochodu Ratowniczo-Gaśniczego z napędem 4x2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego średniego samochodu gaśniczo-ratowniczego z napędem 4x2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: PL.2370.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Niemożliwość zachowania terminów ogólnych.
Zentrale Elemente des Verfahrens: BT-262-Procedure
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001