774347-2023 - Ergebnis
Polen – Elektrizität – Kwidzyńska Grupa zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2024r. do 31.12.2024r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kwidzyńska Grupa zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2024r. do 31.12.2024r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektr. w okresie od 01.01.2024r. do 31.12.2024r. do 562 punktów poboru (PPE) o łącznym szacowanym wolumenie 4 386,86 MWh, z tego: 1) Do lokali i obiektów– pozostałe grupy taryfowe (Część 1 zam.)– 3 375,02 MWh– szczegółowy wykaz PPE stanowi Zał. 1a do SWZ 2) Do lokali i obiektów- grupa taryfowa B (Część 2 zam.)– 318,76 MWh– szczegółowy wykaz PPE stanowi Zał. 1b 3) Dla potrzeb oświetlenia drogowego (Część 3 zam.)– 693,08 MWh– szczegółowy wykaz PPE stanowi Zał. 1c 2. Standardy jakościowe 1) Przedm. zamów. są dostawy energii elektr. o określonych, zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardach jakościowych. 2) Standardy jakość. energii elektr. opisane są w Ustawie Pe oraz w Rozp. Ministra Klimatu i Środow. z dn. 22.03.2023r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego. Zasady kształtowania i kalkulacji taryf oraz rozliczeń w obrocie energią elektr. określa Rozp. Ministra Klimatu i Środ.z dn. 29.11.2002r.
Vorherige Bekanntmachung: 528628-2023
Interne Kennung: ZP.271.6.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej do lokali i obiektów – pozostałe grupy taryfowe
Beschreibung: 1. Ilość układów pomiarowych rozliczających zużytą energię elektryczną 460 szt. 2. Szczegółowy opis punktów poboru (PPE) zamawiający zamieścił w Załączniku nr 1a do SWZ. 3. Szacunkowe zużycie energii elektrycznej w okresie obowiązywania umowy – 3 375,02 MWh. Dane o zużyciu mają charakter orientacyjny. 4. Dostawy odbywać się będą w terminie od 01.01.2024r. do 31.12.2024r., z zastrzeżeniem możliwości wystąpienia odmiennych terminów (rozpoczęcia i zakończenia) w odniesieniu do poszczególnych PPE - szczegóły dotyczące terminów dostaw w odniesieniu do poszczególnych punktów poboru opisano w Załączniku nr 1a do SWZ kolumna „Okres dostaw”. 5. Obowiązujące obecnie umowy na dostawy energii elektrycznej wygasną lub ulegną rozwiązaniu ze skutkiem na dzień poprzedzający planowaną datę rozpoczęcia dostaw (kolumna „Okres dostaw”). Obowiązek wypowiedzenia umów leży po stronie zamawiających (odbiorców). 6. Zamawiający Gmina Gardeja posiada status Wytwórcy dla PPE 590243823003478725. W obiekcie zamontowana jest instalacja PV o mocy 17,1 kWp; planowana ilość wytwarzanej energii – ok. 17 MWh w skali roku; planowana ilość energii elektrycznej przeznaczonej do odkupu przez wykonawcę w czasie trwania umowy – 0,5 MWh. Zamawiający przewiduje zawarcie z wykonawcą, którego oferta zostanie wybrana, umowy na odsprzedaż i bilansowanie nie wykorzystanej energii wytworzonej w mikroinstalacji, która obowiązywać będzie przez cały okres dostaw. Zamawiający wyrazi zgodę na zawarcie umowy na odsprzedaż energii na wzorcu stosowanym przez wykonawcę.
Interne Kennung: Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa energii elektrycznej do lokali i obiektów – grupa taryfowa B
Beschreibung: 1. Ilość układów pomiarowych rozliczających zużytą energię elektryczną 3 szt. 2. Szczegółowy opis punktów poboru (PPE) zamawiający zamieścił w Załączniku nr 1b do SWZ. 3. Szacunkowe zużycie energii elektrycznej w okresie obowiązywania umowy - 318,76 MWh. Dane o zużyciu mają charakter orientacyjny. 4. Dostawy odbywać się będą w terminie od 01.01.2024r. do 31.12.2024r., z zastrzeżeniem możliwości wystąpienia odmiennych terminów (rozpoczęcia i zakończenia) w odniesieniu do poszczególnych PPE - szczegóły dotyczące terminów dostaw w odniesieniu do poszczególnych punktów poboru opisano w Załączniku nr 1b do SWZ kolumna „Okres dostaw”. 5. Układy pomiarowe są dostosowane do procedury zmiany sprzedawcy. 6. Obowiązujące obecnie umowy na dostawy energii elektrycznej wygasną lub ulegną rozwiązaniu ze skutkiem na dzień poprzedzający planowaną datę rozpoczęcia dostaw (kolumna „Okres dostaw”). 7. Zamawiający Gmina Gardeja posiada status Wytwórcy dla PPE 590243823003685413. W obiekcie zamontowana jest instalacja PV o mocy 40,0 kWp; planowana ilość wytwarzanej energii – 40 MWh w skali roku; planowana ilość energii elektrycznej przeznaczonej do odkupu przez wykonawcę w czasie trwania umowy – 0,5 MWh. Zamawiający przewiduje zawarcie z wykonawcą, którego oferta zostanie wybrana, umowy na odsprzedaż i bilansowanie nie wykorzystanej energii wytworzonej w mikroinstalacji, która obowiązywać będzie przez cały okres dostaw. Zamawiający wyrazi zgodę na zawarcie umowy na odsprzedaż energii na wzorcu stosowanym przez wykonawcę. 8. Zamawiający Gmina Ryjewo posiada status Wytwórcy dla PPE 590243823003760516. W obiekcie zamontowana jest instalacja PV o mocy 49,99 kWp; planowana ilość wytwarzanej energii – 50 MWh w skali roku; planowana ilość energii elektrycznej przeznaczonej do odkupu przez wykonawcę w czasie trwania umowy - 0,5 MWh. Zamawiający przewiduje zawarcie z wykonawcą, którego oferta zostanie wybrana, umowy na odsprzedaż i bilansowanie nie wykorzystanej energii wytworzonej w mikroinstalacji, która obowiązywać będzie przez cały okres dostaw. Zamawiający wyrazi zgodę na zawarcie umowy na odsprzedaż energii na wzorcu stosowanym przez wykonawcę.
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia drogowego.
Beschreibung: 1. Ilość układów pomiarowych rozliczających zużytą energię elektryczną 99 szt. 2. Szczegółowy opis punktów poboru (PPE) zamawiający zamieścił w Załączniku nr 1c do SWZ. 3. Szacunkowe zużycie energii elektrycznej w okresie obowiązywania umowy – 693,08 MWh. Dane o zużyciu mają charakter orientacyjny. 4. Dostawy odbywać się będą w terminie od 01.01.2024r. do 31.12.2024r., z zastrzeżeniem możliwości wystąpienia odmiennych terminów (rozpoczęcia i zakończenia) w odniesieniu do poszczególnych PPE - szczegóły dotyczące terminów dostaw w odniesieniu do poszczególnych punktów poboru opisano w Załączniku nr 1c do SWZ kolumna „Okres dostaw. 5. Obowiązujące obecnie umowy na dostawy energii elektrycznej wygasną lub ulegną rozwiązaniu ze skutkiem na dzień poprzedzający planowaną datę rozpoczęcia dostaw (kolumna „Okres dostaw”).
Interne Kennung: Część III