2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup 4 serwerów z oprogramowaniem oraz urządzenia do archiwizacji danych i tworzenia kopii zapasowych do serwerowni Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów z oprogramowaniem, urządzenia do archiwizacji danych i tworzenia kopii zapasowych oraz pozostałej infrastruktury na potrzeby serwerowni Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę następującego sprzętu: urządzenie typu UTM – 7 szt., serwer do klastra wirtualizacji – 2 szt., macierz all-flash – 1 szt., urządzenie taśmowe (biblioteka LTO) – 1 szt., główny serwer backupowy – 1 szt., stack 3 przełączników – 1 szt., zasilacz awaryjny (UPS) – 1 szt., serwer Media Agent – 1 szt. Przedmiot zamówienia obejmuje przeprowadzenie kompleksowego montażu, instalacji, konfiguracji i uruchomienia dostarczonego sprzętu i oprogramowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1a do SWZ – dotyczy wymaganych, minimalnych parametrów technicznych sprzętu i urządzeń wchodzących w zakres przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 1b do SWZ – dotyczy wymaganych usług wdrożeniowych i migracyjnych wchodzących w zakres przedmiotu zamówienia. Wszystkie dokumenty zamówienia są dostępne pod adresem https://modr-mazowsze.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html w wierszu oznaczonym tytułem oraz znakiem sprawy zgodnym z niniejszym postępowaniem.
Interne Kennung: DAG.260.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 51600000 Installation von Computern und Büromaschinen, 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
Los: LOT-0001