774372-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu miasta Człuchów w roku 2026 oraz 2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i transport odpadów komunalnych z terenu miasta Człuchów w roku 2026 oraz 2027
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbieraniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych, rekreacyjno-wypoczynkowych i z nieruchomości, które są w części zamieszkałe i w części niezamieszkałe, a powstają na ich terenie odpady komunalne oraz ich transport do Zakładu Zagospodarowania Odpadów „Nowy Dwór” Sp. z o.o. w Nowym Dworze koło Chojnic. Wykonawca w ramach zawartej umowy będzie odbierał odpady komunalne z łącznie około 2300 nieruchomości. Prognozowana roczna ilość odpadów komunalnych do odbioru z nieruchomości około 5600,00 Mg. Zadaniem Wykonawcy będzie odbiór rzeczywistych ilości wytworzonych odpadów i dostarczenie ich do Zakładu Zagospodarowania Odpadów „Nowy Dwór”. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia zgodnie ze złożoną ofertą, postanowieniami SWZ i umowy, zasadami wiedzy technicznej, należytą starannością, a także obowiązującymi normami i wymaganymi zezwoleniami, według wskazówek zamawiającego, osobami i sprzętem będącym w dyspozycji wykonawcy oraz zgodnie z przepisami prawa. Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy (wzór umowy) stanowiących załącznik nr 11 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak wznowień i opcji.