See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi oświetlenia ulicznego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Świadczenie usługi oświetlenia ulicznego” - na terenie Gminy Mysłowice, przy użyciu 2231 szt. punktów oświetleniowych w sieci wydzielonej oraz 2883 szt. punktów oświetleniowych w sieci wspólnej, stanowiących własność Wykonawcy: TAURON Nowe Technologie S.A. z siedzibą we Wrocławiu plac Powstańców Śląskich 20, 53-314 Wrocław. 2. Zakres rzeczowy obejmuje w szczególności dostawę usługi oświetlenia ulicznego jak niżej, w tym : - wymianę uszkodzonych źródeł światła, elementów zabezpieczeń, wszystkich innych elementów osprzętu oświetlenia sieci napowietrznej i kablowej; - wymianę uszkodzonych drzwiczek, tabliczek bezpiecznikowych, uzupełnianiem obejm i innych elementów słupów; - bieżącą naprawę szaf oświetlenia ulicznego; - wymianę wyeksploatowanych opraw oświetlenia ulicznego; - lokalizację uszkodzeń kabli, naprawę uszkodzonych kabli i przewodów napowietrznych; - wykonywanie nastawień urządzeń sterujących oświetleniem; - mycie kloszy opraw ulicznych przy wymianie źródeł światła; - okaszanie gałęzi będących w kolizji z oprawami oświetlenia ulicznego; - utylizację wyeksploatowanych źródeł światła i innych zdemontowanych elementów sieci oświetlenia ulicznego; - kontrolę inspekcyjną wykonywaną wg ustaleń roboczych; - przywrócenie terenu (chodników, jezdni, zieleni) do stanu pierwotnego po wykonaniu• prac eksploatacyjnych; - stały nadzór i kontrolę nad urządzeniami będącymi Własnością Tauron Dystrybucja Serwis S.A.; - każdorazowo przy zgłoszeniu przez Zamawiającego awarii Wykonawca zobowiązany jest do sprawdzenia całego obwodu oświetleniowego, w razie stwierdzenia nieczynnych opraw, awarii linii kablowej, braku kloszy, uszkodzonych szaf sterowniczych, Wykonawca następnego dnia roboczego przystąpi do naprawy elementów oświetlenia ulicznego.
Interne Kennung: ZP.271.1.19.2025.AJ
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi oświetlenia ulicznego
Interne Kennung: ZP.271.19.2025.AJ