See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Vervoersdiensten
Beschreibung: De Opdracht betreft het uitvoeren van het busvervoer (touringcarvervoer) voor de instellingen van CVO Rotterdam zoals opgenomen op de volgende pagina. Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen (Bijlage 8). De scope van de aanbesteding bestaat uit, maar is niet beperkt tot: Dagrit (ééndaagse reizen) en breng- en haalritten (binnen- en buitenland) Meerdaagse reizen (binnen – en buitenland) Perceel A: Melanchthon en Comenius College heeft een omvang van de waarde van 189K per jaar. Perceel B: Portus Scholengroep, Zuidergymnasium en Marnix Gymnasium heeft een omvang van de waarde van 216K per jaar. Perceel C: Scholengroep Penta en Accent heeft een omvang van de waarde van 239K per jaar.
Interne Kennung: EA2025-006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie documentatie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel A: Melanchthon en Comenius College
Beschreibung: De Opdracht betreft het uitvoeren van het busvervoer (touringcarvervoer) voor de instellingen van CVO Rotterdam zoals opgenomen op de volgende pagina. Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen (Bijlage 8). De scope van de aanbesteding bestaat uit, maar is niet beperkt tot: Dagrit (ééndaagse reizen) en breng- en haalritten (binnen- en buitenland) Meerdaagse reizen (binnen – en buitenland) Optioneel wenst Opdrachtgever via Opdrachtnemer entreebewijzen, accommodaties, consumpties en maaltijden en andere extra’s te kunnen boeken. Dit echter valt buiten de scope van deze Opdracht. Buiten de scope van deze opdracht vallen: Taxivervoer Pakketreizen CVO is niet gehouden om ook daadwerkelijk nadere opdrachten te plaatsen bij de Opdrachtnemer. Opdrachtnemer krijgt wel exclusiviteit van het leveren.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel B: Portus Scholengroep, Zuidergymnasium en Marnix Gymnasium
Los: LOT-0003
Titel: Perceel C: Scholengroep Penta en Accent
2. Procedure
Procedure
Title: EA Vervoersdiensten
Internal identifier: EA2025-006
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zie documentatie.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60140000 Non-scheduled passenger transport
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003