2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup 5 sztuk pojazdów spalinowych
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest zakup 5 sztuk pojazdów spalinowych. W ramach realizacji przedmiotu Zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do realizacji dostaw oraz wykonania prac w ramach wskazanych w Umowie etapów, tj.: Etap 1 : przeniesienia na rzecz Zamawiającego na warunkach wskazanych we wzorze umowy (Załącznik nr 2 do SWZ), w tym w jej załącznikach, własności spalinowych pojazdów trakcyjnych (sprzedaży) wraz z dokumentacją określoną w tabeli 2A opisu przedmiotu zamówienia, Etap: 2: wykonania wszelkich prac określonych w opisie przedmiotu zamówienia, niezbędnych do dopuszczenia spalinowych pojazdów trakcyjnych do użytkowania przez Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest we Wzorze umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 686134-2025
Interne Kennung: POT.240.3188.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skraca okres procedowania na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 Pzp, w związku z przekazaniem do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej w dniu 24.06.2025 Wstępnego ogłoszenia informacyjnego, opublikowanego w dniu 26.06.2025, Numer wydania Dz.U. S: 120/2025, Numer publikacji ogłoszenia: 413213-2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34620000 Schienenfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0005
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest zakup 5 sztuk pojazdów spalinowych. W ramach realizacji przedmiotu Zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do realizacji dostaw oraz wykonania prac w ramach wskazanych w Umowie etapów, tj.: Etap 1 : przeniesienia na rzecz Zamawiającego na warunkach wskazanych we wzorze umowy (Załącznik nr 2 do SWZ), w tym w jej załącznikach, własności spalinowych pojazdów trakcyjnych (sprzedaży) wraz z dokumentacją określoną w tabeli 2A opisu przedmiotu zamówienia, Etap: 2: wykonania wszelkich prac określonych w opisie przedmiotu zamówienia, niezbędnych do dopuszczenia spalinowych pojazdów trakcyjnych do użytkowania przez Zamawiającego.