See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dagelijkse en periodieke schoonmaak van de lokalen van de FOD Sociale Zekerheid in de Finance Tower, Kruidtuinlaan 50 te 1000 Brussel en van de lokalen van de Centra voor de erkenning van de in Vlaanderen en Wallonië
Beschreibung: dagelijkse en periodieke schoonmaak van de lokalen van de FOD Sociale Zekerheid in de Finance Tower, Kruidtuinlaan 50 te 1000 Brussel en van de lokalen van de Centra voor de erkenning van de in Vlaanderen en Wallonië
Interne Kennung: 2025-LOG-CLEAN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-LOG-CLEAN - 1
Beschreibung: dagelijkse en periodieke schoonmaak van de lokalen van de FOD Sociale Zekerheid in de Finance Tower, Kruidtuinlaan 50 te 1000 Brussel
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025-LOG-CLEAN - 2
Beschreibung: dagelijkse en periodieke schoonmaak van de lokalen van de Centra voor de erkenning van de handicap in Vlaanderen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2025-LOG-CLEAN - 3
Beschreibung: dagelijkse en periodieke schoonmaak van de lokalen van de Centra voor de erkenning van de handicap in Wallonië
Interne Kennung: 3
774485-2025 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2025-LOG-CLEAN
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025-LOG-CLEAN - 1
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 2025-LOG-CLEAN - 2
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: 2025-LOG-CLEAN - 3
Interne identificatiecode: 3