2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectie Aannemer Sint-Maartenscollege Voorburg
Beschreibung: De Opdracht behelst zowel bouwkundige- als installatiewerkzaamheden. Het betreft in hoofdzaak het in bouwteamverband uitwerken van DO tot een volwaardig TO/Bestek conform de DNR Standaardtaakbeschrijving 2014. Nadat het TO /Bestek is goedgekeurd door de Opdrachtgever is Opdrachtnemer gerechtigd om als enige een prijsaanbieding te doen voor de realisatie van het Ontwerp. Vervolgens is de Opdrachtnemer verantwoordelijk voor de uitvoering en realisatie van het Ontwerp. bouwkosten en installaties geraamd op 30 miljoen inclusief btw
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Opdracht behelst zowel bouwkundige- als installatiewerkzaamheden. Het betreft in hoofdzaak het in bouwteamverband uitwerken van DO tot een volwaardig TO/Bestek conform de DNR Standaardtaakbeschrijving 2014. Nadat het TO /Bestek is goedgekeurd door de Opdrachtgever is Opdrachtnemer gerechtigd om als enige een prijsaanbieding te doen voor de realisatie van het Ontwerp. Vervolgens is de Opdrachtnemer verantwoordelijk voor de uitvoering en realisatie van het Ontwerp.
Interne Kennung: 1