See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování služeb cestovního ruchu za účelem výjezdů státní reprezentace a SCM pro Český svaz cyklistiky, z.s.
Beschreibung: část 1 – Silniční cyklistika Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění služeb cestovního ruchu pro disciplínu Silniční cyklistika, předmět této části veřejné zakázky je vymezen v příslušné rámcové smlouvě. část 2 – Dráhová cyklistika Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění služeb cestovního ruchu pro disciplínu Dráhová cyklistika, předmět této části veřejné zakázky je vymezen v příslušné rámcové smlouvě. část 3 – Horská kola Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění služeb cestovního ruchu pro disciplínu Horská kola včetně poddisciplíny Trial, předmět této části veřejné zakázky je vymezen v příslušné rámcové smlouvě. část 4 – BMX Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění služeb cestovního ruchu pro disciplínu BMX, včetně poddisciplíny Pumptrack, předmět této části veřejné zakázky je vymezen v příslušné rámcové smlouvě. část 5 – Sálová cyklistika Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění služeb cestovního ruchu pro disciplínu Sálová cyklistika, předmět této části veřejné zakázky je vymezen v příslušné rámcové smlouvě. část 6 – Cyklokros Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění služeb cestovního ruchu pro disciplínu Cyklokros včetně poddisciplíny Gravel, předmět této části veřejné zakázky je vymezen v příslušné rámcové smlouvě.
Interne Kennung: Český svaz cyklistiky, 9.7.2025/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63515000 Reisedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen, 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste, 63511000 Organisation von Pauschalreisen, 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen, 63513000 Touristeninformation, 63514000 Dienstleistungen von Reiseführern, 63516000 Reiseverwaltung
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Část 6 – Cyklokros“
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění služeb cestovního ruchu pro disciplínu Cyklokros včetně poddisciplíny Gravel, předmět této části veřejné zakázky je vymezen v příslušné rámcové smlouvě.
Interne Kennung: Český svaz cyklistiky, 9.7.2025/6
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ve smyslu čl. 12.10. zadávací dokumentace
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – Silniční cyklistika
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění služeb cestovního ruchu pro disciplínu Silniční cyklistika, předmět této části veřejné zakázky je vymezen v příslušné rámcové smlouvě.
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – Dráhová cyklistika
Beschreibung: Část 2 – Dráhová cyklistika Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění služeb cestovního ruchu pro disciplínu Dráhová cyklistika, předmět této části veřejné zakázky je vymezen v příslušné rámcové smlouvě.
Interne Kennung: Český svaz cyklistiky, 9.7.2025/2
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – Horská kola
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění služeb cestovního ruchu pro disciplínu Horská kola včetně poddisciplíny Trial, předmět této části veřejné zakázky je vymezen v příslušné rámcové smlouvě.
Interne Kennung: Český svaz cyklistiky, 9.7.2025/3
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 – BMX
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění služeb cestovního ruchu pro disciplínu BMX, včetně poddisciplíny Pumptrack, předmět této části veřejné zakázky je vymezen v příslušné rámcové smlouvě.
Interne Kennung: Český svaz cyklistiky, 9.7.2025/4
Los: LOT-0005
Titel: Část 5 – Sálová cyklistika
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění služeb cestovního ruchu pro disciplínu Sálová cyklistika, předmět této části veřejné zakázky je vymezen v příslušné rámcové smlouvě.
Interne Kennung: Český svaz cyklistiky, 9.7.2025/5