2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wejherowo
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wejherowo w latach 2024 – 2026, z podziałem na części: 2. Część 1 – odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu sektora I "Północnego". Sektor I "Północny" obejmuje sołectwa: Warszkowo, Kniewo*, Góra, Orle, Kąpino, Bolszewo oraz część sołectwa Gościcino znajdującą się na północ od dawnej drogi krajowej nr 6. *możliwe wydzielenie z sołectwa Kniewo dwóch sołectw: Kniewo oraz Zamostne 3. Część 2 – odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu sektora II "Południowego". Sektor II "Południowy" obejmuje sołectwa: Łężyce, Bieszkowice, Nowy Dwór Wejherowski, Zbychowo, Reszki, Gniewowo, Sopieszyno, Ustarbowo, Gowino* oraz część Sołectwa Gościcino znajdującą się na południe od dawnej drogi krajowej nr 6. *możliwe wydzielenie z sołectwa Gowino dwóch sołectw: Gowino oraz Pętkowice 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla poszczególnych części stanowi załączniki nr 10.1 i 10.2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 543984-2023
Interne Kennung: RZPiFZ.271.44.2023.ZH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne DZ.U./S S173 08/09/2023 543984-2023-PL
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Sektor I Północny
Beschreibung: Część 1 – odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu sektora I "Północnego". Sektor I "Północny" obejmuje sołectwa: Warszkowo, Kniewo*, Góra, Orle, Kąpino, Bolszewo oraz część sołectwa Gościcino znajdującą się na północ od dawnej drogi krajowej nr 6. *możliwe wydzielenie z sołectwa Kniewo dwóch sołectw: Kniewo oraz Zamostne
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji o której mowa w art. 441 ustawy PZP dla każdej z części zamówienia: 1) jako rodzaj zamówienia przyjmuje się zamówienia podobne i zgodne z przedmiotem tego zamówienia podstawowego, tj. usług odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy Wejherowo, w zakresie całego przedmiotu zamówienia, 2) maksymalną wartość opcji określa się do 50% ilości odbieranych, transportowanych i zagospodarowywanych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy dla każdej frakcji określonej dla danej części zamówienia, 3) jako okoliczności przewidujące skorzystanie z prawa opcji przyjmuje się ewentualność wyczerpania wartości środków finansowych Zamawiającego przewidzianych na realizację dla poszczególnych części umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Sektor II Południowy
Beschreibung: Część 2 – odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu sektora II "Południowego". Sektor II "Południowy" obejmuje sołectwa: Łężyce, Bieszkowice, Nowy Dwór Wejherowski, Zbychowo, Reszki, Gniewowo, Sopieszyno, Ustarbowo, Gowino* oraz część Sołectwa Gościcino znajdującą się na południe od dawnej drogi krajowej nr 6. *możliwe wydzielenie z sołectwa Gowino dwóch sołectw: Gowino oraz Pętkowice
Interne Kennung: Część 2