2. Verfahren
Verfahren
Titel: Was-en strijkservice
Beschreibung: Deze aanbesteding richt zich op de inkoop van de Algemene voorziening was- en strijkservice wat valt onder de Wet maatschappelijke ondersteuning 2015. De Gemeente verwacht gedurende de totale looptijd (inclusief alle mogelijke verlengingen) van de Overeenkomst maximaal het navolgende uit te geven: De totale geraamde opdrachtwaarde inclusief autonome groei en jaarlijkse indexatie bedraagt € 720.000 exclusief BTW over een periode van maximaal acht jaar. Dit is berekend op basis van een gemiddelde van 90 waszakken per maand
Interne Kennung: Z25006080
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: n.v.t.