2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie przez ZTM w Gdańsku na rzecz MZKZG usług w zakresie wprowadzenia do systemu biletowego ZTM w Gdańsku biletów metropolitalnych, ich sprzedaży oraz zasad rozliczeń z tego tytułu
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest świadczenie przez Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku (jednostkę budżetową Gminy Miasta Gdańsk , działającą w imieniu Gminy Miasta Gdańska) na rzecz Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej usług w zakresie wprowadzenia do systemu biletowego Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku biletów metropolitalnych umożliwiających realizację przejazdów przez pasażerów posiadających emitowane przez Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej bilety, ich sprzedaży oraz zasad dokonywania z Zarządem Transportu Miejskiego w Gdańsku rozliczeń z tego tytułu w okresie od dnia 01 stycznia 2026 roku do dnia 31 grudnia 2026 roku. 2. Rozkładowe przewozy pasażerskie dla pasażerów posiadających emitowane przez MZKZG bilety metropolitalne będą realizowane autobusami i tramwajami Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku (zwanego także: ZTM) na obszarze następujących Gmin i Miast- członków MZKZG: a) Miasto Gdańsk; b) Miasto Gdynia; c) Gmina Kolbudy; d) Gmina Pruszcz Gdański; e) Miasto Pruszcz Gdański; f) Miasto Sopot; g) Gmina Żukowo. 3. W wykonaniu przedmiotu niniejszego zamówienia ZTM będzie zobowiązany, w szczególności, do: a) honorowania przejazdu osób i ich bagażu na podstawie biletów metropolitalnych szczegółowo opisanych w Rozdziale XIV IWZ - WZORY UMÓW (załącznik numer 1 do wzoru umowy numer 1) w środkach transportu wymienionych w ust. 2, na liniach organizowanej przez siebie komunikacji miejskiej, w granicach obszaru opisanego w ust. 2; b) zapewnienia kontroli biletów metropolitalnych uprawniających do przejazdów komunikacją miejską ZTM; c) zapewnienia kontroli dokumentów uprawniających, zgodnie z uchwałą Zgromadzenia MZKZG numer 2/2023 z dnia 15 lutego 2023 r., oraz z uchwałą Zarządu MZKZG numer 35/2021 z dnia 10 sierpnia 2021 r. [z późn. zm.], do przejazdów na podstawie metropolitalnych biletów ulgowych; d) zawierania umów na świadczenie usług przewozowych na liniach organizowanej przez siebie komunikacji miejskiej, w granicach obszaru opisanego w ust. 2; e) planowania sieci i układu linii w granicach organizowanej przez siebie komunikacji miejskiej; f) rozpatrywania skarg i wniosków dotyczących transportu zbiorowego na liniach organizowanej przez siebie komunikacji miejskiej w granicach obszaru opisanego w ust. 2; g) przekazywania MZKZG informacji związanych z funkcjonowaniem organizowanej przez siebie komunikacji miejskiej; h) przekazywania podróżnym informacji o wprowadzanych przez MZKZG ofertach korzystania z komunikacji miejskiej; i) informowania o zintegrowanym transporcie publicznym na obszarze działania MZKZG. h) prowadzenia przez ZTM sprzedaży i odsprzedaży komunalnych oraz kolejowo-komunalnych biletów metropolitalnych emitowanych przez MZKZG:: • elektronicznych: jednoprzejazdowych (tylko w aplikacji Fala), 75-minutowych (tylko w aplikacji Fala) 24 i 72-godzinnych i okresowych, tj. miesięcznych; • papierowych: 24 i 72-godzinnych; • papierowych: jednoprzejazdowych; wymienionych i szczegółowo opisanych w załączniku numer 1 do niniejszej umowy, za cenę nominalną [wartość brutto] za pośrednictwem zorganizowanej przez ZTM sieci punktów sprzedaży biletów komunikacji miejskiej, a także za pośrednictwem aplikacji Fala i portalu Fala.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie przez ZTM w Gdańsku na rzecz MZKZG usług w zakresie wprowadzenia do systemu biletowego ZZTM w Gdańsku biletów metropolitalnych, ich sprzedaży oraz zasad dokonywania z rozliczeń z tego tytułu
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest świadczenie przez Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku (jednostkę budżetową Gminy Miasta Gdańsk , działającą w imieniu Gminy Miasta Gdańska) na rzecz Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej usług w zakresie wprowadzenia do systemu biletowego Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku biletów metropolitalnych [szczegółowo opisanych w Rozdziale XIV IWZ - WZORY UMÓW (załącznik numer 1 do wzoru umowy numer 1)] umożliwiających realizację przejazdów przez pasażerów posiadających emitowane przez Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej bilety, ich sprzedaży oraz zasad dokonywania z Zarządem Transportu Miejskiego w Gdańsku rozliczeń z tego tytułu w okresie od dnia 01 stycznia 2026 roku do dnia 31 grudnia 2026 roku.
Interne Kennung: MZKZG/ZP/WR/3/24