774663-2023 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Museen – Ochrona osób i mienia oraz dozoru wystaw w Muzeum Narodowym w Gdańsku.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrona osób i mienia oraz dozoru wystaw w Muzeum Narodowym w Gdańsku.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi: 1.1. Ochrony: 1.1.1 w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia i obsługi urządzeń technicznych chroniących wystawy, eksponaty oraz obiekty i budynki we wszystkich oddziałach Muzeum Narodowego w Gdańsku, we wszystkie dni tygodnia w systemie całodobowym przez kwalifikowanych pracowników ochrony, w okresie od dnia 29 stycznia 2024 r. od godziny 12:00 do dnia 25 stycznia 2027 r. do godziny 12:00; 1.1.2 grupy interwencyjnej we wszystkich oddziałach Muzeum Narodowego w Gdańsku, we wszystkie dni tygodnia, w systemie całodobowym przez kwalifikowanych pracowników ochrony, w okresie od dnia 29 stycznia 2024 r. od godziny 12:00 do dnia 25 stycznia 2027 r. do godziny 12:00; 1.1.3 Łączny wymiar czasowy wynosi 278329,5 godzin. Zawiera on rezerwę na usługę ochrony, na rzecz Muzeum Narodowego w Gdańsku w ilości 2000 godzin. 1.1.4 Szczegółowy opis zadania stanowi załącznik nr 7a do SWZ 1.2. Dozoru wystaw: 1.2.1. w zakresie usługi dozoru wystaw w Oddziale Tradycji Szlacheckiej w Waplewie Wielkim , przez niekwalifikowanych pracowników ochrony- opiekunów ekspozycji, przez sześć dni w tygodniu, przez 8 godzin dziennie, w okresie w okresie od dnia 30 stycznia 2024 roku do dnia 24 stycznia 2027 roku wymiarze 21960 godzin; 1.2.2. w zakresie usługi dozoru wystaw w Oddziale Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie, przez niekwalifikowanych pracowników ochrony- opiekunów ekspozycji, przez sześć dni w tygodniu, przez 8 godzin dziennie, w okresie: - od 1maja 2024 roku do 31 października 2024 roku, - od 1maja 2025 roku do 31 października 2025 roku, - od 1maja 2026 roku do 31 października 20236 roku. w wymiarze 7488 godzin. 1.2.3 świadczenia usługi dozoru wystaw w Dziale „NOMUS” - Nowe Muzeum Sztuki, przez jednego opiekuna ekspozycji, przez sześć dni w tygodniu, przez 8 godzin dziennie, w okresie od dnia 30 stycznia 2024 roku do dnia 24 stycznia 2027 roku, w wymiarze 7328 godzin; 1.2.4 Łączny wymiar czasowy wynosi 40780 godzin. Zawiera on rezerwę na usługę dozoru wystaw na rzecz Muzeum Narodowego w Gdańsku w ilości 4000 godzin. 1.2.5 Szczegółowy opis zadania stanowi załącznik nr 7b do SWZ.
Interne Kennung: ZP/DIM/U/12/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający rekomenduje, aby Wykonawca, przed przystąpieniem do składania ofert w systemie, zapoznał się z Instrukcją korzystania z systemu, która dostępna jest w sekcji „regulacje i procedury procesu zakupowego” oraz zasadami rejestracji w systemie, o których mowa w regulaminie dostępnym pod adresem https://oneplace.marketplanet.pl/regulamin. Ofertę składa się w postaci elektronicznej w systemie pod adresem https://muzeumnarodowe-gdansk.ezamawiajacy.pl w terminie wskazanym w SWZ. Złożenie oferty odbywa się poprzez: 1. Wypełnienie zdefiniowanych przez Zamawiającego w systemie: a) Formularza oferty – zakres danych wypełnianych przez Wykonawcę w systemie został określony na zakładce „Oferta”. oraz podpisanie ich kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby/osób upoważnionej/ upoważnionych do reprezentowania Wykonawcy zgodnie z formą reprezentacji określoną w dokumencie rejestrowanym właściwym dla formy organizacyjnej lub innym dokumencie. 2. Załączenie do oferty w systemie następujących oświadczeń i dokumentów w formie plików: a) W przypadku, gdy oferta została podpisana przez inną osobę niż umocowana w dokumencie rejestrowym Wykonawcy, dokumentu (np. pełnomocnictwa) potwierdzającego, że oferta została złożona przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy. Dokument pełnomocnictwa może zostać załączony do oferty w: – oryginale w postaci dokumentu elektronicznego podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby/osób upoważnionej/upoważnionych do reprezentowania Wykonawcy zgodnie z formą reprezentacji określoną w dokumencie rejestrowym właściwym dla formy organizacyjnej, lub – elektronicznej kopii dokumentu poświadczonej za zgodność z oryginałem przez notariusza, tj. podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby posiadającej uprawnienia notariusza. b) w przypadku, gdy oferta zawiera informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa – dowody, o których mowa w SWZ. Powyższy dokument może zostać załączony do oferty w: – oryginale w postaci dokumentu elektronicznego podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym, osoby/osób upoważnionej/upoważnionych do reprezentowania Wykonawcy zgodnie z formą reprezentacji określoną w dokumencie rejestrowym właściwym dla formy organizacyjnej lub innym dokumencie, lub – elektronicznej kopii dokumentu poświadczonej za zgodność z oryginałem, tj. podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby/osób upoważnionej/upoważnionych do reprezentowania Wykonawcy zgodnie z formą reprezentacji, określoną w dokumencie rejestrowym właściwym dla formy organizacyjnej lub innym dokumencie. c) W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji innych podmiotów – dokument potwierdzający, że realizując zamówienie, Wykonawca będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów, w szczególności zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia. Powyższy dokument powinien zawierać informacje dotyczące w szczególności: • zakresu dostępnych Wykonawcy zasobów innego podmiotu, • sposobu wykorzystania zasobów innego podmiotu przez Wykonawcę przy wykonaniu zamówienia, • zakresu i okresu udziału innego podmiotu przy wykonywaniu zamówienia, • czy podmiot, na którego zdolnościach Wykonawca polega w odniesieniu do warunków udziału w postępowaniu dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia, zrealizuje roboty budowlane lub usługi, których wskazane zdolności dotyczą (czy będzie brał udział w wykonaniu zamówienia). Powyższy dokument może zostać załączony do oferty w: – oryginale w postaci dokumentu elektronicznego podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym, osób upoważnionej/upoważnionych do reprezentowania zgodnie z formą reprezentacji podmiotu na którego zdolnościach lub sytuacji polega Wykonawca, określoną w dokumencie rejestrowym właściwym dla formy organizacyjnej lub innym dokumencie, lub – elektronicznej kopii dokumentu poświadczonej za zgodność z oryginałem, tj. podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym osób upoważnionej/upoważnionych do reprezentowania zgodnie z formą reprezentacji podmiotu, na którego zdolnościach lub sytuacji polega Wykonawca, określoną w dokumencie rejestrowym właściwym dla formy organizacyjnej lub innym dokumencie. 3. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 4. Wykonawca składa ofertę zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 5. Korzystanie z Platformy jest bezpłatne. 6. Adres prowadzonego postępowania: https://muzeumnarodowe-gdansk.ezamawiajacy.pl
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92521000 Dienstleistungen von Museen
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 92520000 Dienstleistungen von Museen und zugehörige Dienste
Menge: 319 105,5 Arbeitsstunden