774672-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Usługa utrzymania systemów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa utrzymania systemów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa utrzymania systemów zgodnie z przedmiotem zamówienia opisanym w Tomie II i III SWZ.
Interne KennungG.261.17.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I przedmiotu zamówienia: Usługa utrzymania systemu SAWA dla Sądu Okręgowego w Olsztynie
BeschreibungUsługa utrzymania systemu SAWA dla Sądu Okręgowego w Olsztynie zgodnie z załącznikiem TOM III SWZ OPZ część I-VII
Interne KennungG.261.17.2025 część I
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy.
LosLOT-0002
TitelCzęść II przedmiotu zamówienia: Usługa utrzymania systemu SAWA dla Sądu Rejonowego w Biskupcu
BeschreibungUsługa utrzymania systemu SAWA dla Sądu Rejonowego w Biskupcu zgodnie z załącznikiem TOM III SWZ OPZ część I-VII
Interne KennungG.261.17.2025 część II
LosLOT-0003
TitelCzęść III przedmiotu zamówienia: Usługa utrzymania systemu SAWA dla Sądu Rejonowego w Lidzbarku Warmińskim
BeschreibungUsługa utrzymania systemu SAWA dla Sądu Rejonowego w Lidzbarku Warmińskim zgodnie z załącznikiem TOM III SWZ OPZ część I-VII
Interne KennungG.261.17.2025 część III
LosLOT-0004
TitelCzęść IV przedmiotu zamówienia: Usługa utrzymania systemu SAWA dla Sądu Rejonowego w Nidzicy
BeschreibungUsługa utrzymania systemu SAWA dla Sądu Rejonowego w Nidzicy zgodnie z załącznikiem TOM III SWZ OPZ część I-VII
Interne KennungG.261.17.2025 część IV
Beschreibung der OptionenNie dotyczy
LosLOT-0005
TitelCzęść V przedmiotu zamówienia: Usługa utrzymania systemu SAWA dla Sądu Rejonowego w Piszu
BeschreibungUsługa utrzymania systemu SAWA dla Sądu Rejonowego w Piszu zgodnie z załącznikiem TOM III SWZ OPZ część I-VII
Interne KennungG.261.17.2025 część V
Beschreibung der Optionennie dotyczy.
LosLOT-0006
TitelCzęść VI przedmiotu zamówienia: Usługa utrzymania systemu dla SAWA Sądu Rejonowego w Mrągowie
BeschreibungUsługa utrzymania systemu SAWA dla Sądu Rejonowego w Mrągowie zgodnie z załącznikiem TOM III SWZ OPZ część I-VII
Interne KennungG.261.17.2025 część VI
LosLOT-0007
TitelCzęść VII przedmiotu zamówienia: Usługa utrzymania systemu dla SAWA Sądu Rejonowego w Kętrzynie
BeschreibungUsługa utrzymania systemu SAWA dla Sądu Rejonowego w Kętrzynie zgodnie z załącznikiem TOM III SWZ OPZ część I-VII
Interne KennungG.261.17.2025 część VII
LosLOT-0008
TitelCzęść VIII przedmiotu zamówienia: Usługa utrzymania systemu Panelu Administratora i Systemu Centralnego Wydruku
BeschreibungUsługa utrzymania systemu Panelu Administratora i Systemu Centralnego Wydruku zgodnie z załącznikiem TOM III SWZ OPZ część VIII
Interne KennungG.261.17.2025 część VIII
LosLOT-0009
TitelCzęść IX przedmiotu zamówienia: Usługa utrzymania systemu Wymiany Międzyinstancyjnej
BeschreibungUsługa utrzymania systemu Wymiany Międzyinstancyjnej zgodnie z załącznikiem TOM III SWZ OPZ część IX
Interne KennungG.261.17.2025 część IX
LosLOT-0010
TitelCzęść X przedmiotu zamówienia: Usługa utrzymania systemu RFID dla Sądu Okręgowego w Olsztynie i sądów funkcjonalnych
BeschreibungUsługa utrzymania systemu Panelu Administratora i Systemu Centralnego Wydruku zgodnie z załącznikiem TOM III SWZ OPZ część X
Interne KennungG.261.17.2025 część X