2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa źródła wysokosprawnej kogeneracji gazowej o mocy 7,4 MWe i 7,0 MWt w Malborku - GUK II
Beschreibung: Przedmiot niniejszego zamówienia stanowi zaprojektowanie i wykonanie Robót budowlanych oraz przeprowadzenie usługi Serwisu dla Inwestycji pn.: „Budowa źródła wysokosprawnej kogeneracji gazowej o mocy 7,4 MWe i 7,0 MWt w Malborku - GUK II” na działkach nr 161/4 pod budowę GUK oraz nr 118/21 i 119/9 pod budowę GPO zlokalizowanych w obręb ewid.8 przy ul. Piaskowej w Malborku. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi również zaprojektowanie i budowa linii elektroenergetycznych: - linii 15 kV realizującej wyprowadzenie mocy elektrycznej z GUK II do GPO, oraz - linii 110 kV – realizującej wyprowadzenie mocy elektrycznej z GPO do miejsca przyłączenia. Wykonawca udziela Gwarancji na Roboty budowlane. Przedmiotem zamówienia, prócz zaprojektowania i wykonania Robót budowlanych jest również usługa Serwisu przeglądowo-naprawcza gwarantująca utrzymanie każdej z jednostek wytwórczych w pełnej gotowości do pracy (Serwis dot. zarówno GUK, jak i GPO), przez okres wynoszący 24 miesiące. Wykonawca, niezależnie od udzielenia Gwarancji na Roboty budowlane, udziela również gwarancji na Serwis. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ, jak również wynika z PPU (Część II SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 591517-2025
Interne Kennung: 2.KG.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251000 Bauarbeiten für Kraftwerke und Heizkraftwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45251240 Bau von Deponiegas-Stromerzeugungsanlagen, 45000000 Bauarbeiten, 09323000 Fernwärme, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 45317200 Elektroinstallationsarbeiten für Transformatoren, 45330000 Installateurarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen, 50532300 Reparatur und Wartung von Generatoren, 50532100 Reparatur und Wartung von Elektromotoren, 50532200 Reparatur und Wartung von Transformatoren, 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen, 50500000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen, 71220000 Architekturentwurf, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001