774725-2025 - Wettbewerb
Polen – Neue Aktivkohle – Dostawa nowego węgla aktywnego pylistego w ilości 44,4 ton.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa nowego węgla aktywnego pylistego w ilości 44,4 ton.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa węgla aktywnego pylistego w ilości 44,4 ton – stosowanego do uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia (dalej: „Produkt”). 2. Zakres rzeczowy niniejszego zadania zostanie zrealizowany w całości. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera Załącznik nr 5 do SWZ. 4. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa Załącznik nr 6 do SWZ. 5. Przedmiotowe środki dowodowe: 5.1. W celu wykazania, że oferowany Produkt jest zgodny z wymaganiami określonymi w Załączniku nr 5 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: 1) aktualny Atest Higieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny, dopuszczający Produkt do stosowania w wodzie przeznaczonej do spożycia przez ludzi; 2) Specyfikację Techniczną oferowanego Produktu. Uwaga: Specyfikacja Techniczna powinna potwierdzać spełnianie wszystkich wymagań określonych w pkt 2 ust. 2.1. Załącznika nr 5 do SWZ – tj. w Charakterystyce Przedmiotu zamówienia. Zamawiający wymaga aby w Specyfikacji Technicznej ujęte były konkretne wartości liczbowe dla każdego z parametrów wskazanych w pkt 2 ust. 2.1. Załącznika nr 5 do SWZ [z wyjątkiem danych dotyczących pochodzenia]. Zamawiający zaakceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeżeli potwierdzą, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania. Zamawiający dopuszcza podanie parametrów w jednostkach innych niż wskazane w Charakterystyce Produktu pod warunkiem możliwości przeliczenia ich na jednostki tam określone. Przedmiotowe środki dowodowe oraz inne dokumenty lub oświadczenia, sporządzone w języku obcym przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski. 5.2. Zamawiający zastrzega, że w przypadku, gdy Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa powyżej, lub gdy złożone przedmiotowe środki dowodowe okażą się niekompletne, Wykonawca wezwany zostanie w trybie art. 107 ust. 2 Ustawy do ich złożenia lub uzupełniania w wyznaczonym terminie.
Interne KennungFP/321/48/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. W Postępowaniu zastosowanie mają przepisy art. 139 ust. 1 Ustawy, co oznacza, że Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia (tzw. „procedura odwrócona”). 2. Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy zakupowej eZamawiający Marketplanet (dalej „Platforma”), dostępnej bezpłatnie pod adresem: https://gpw-katowice.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl. 3. Wymagania sprzętowoaplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie oraz wymagania techniczne i organizacyjne sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej, szczegółowo określa Rozdział XVI SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24954100 Neue Aktivkohle
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Dostawa nowego węgla aktywnego pylistego w ilości 44,4 ton” dla SUW Maczki oraz SUW Będzin
Menge44,4 Tonnen