2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych z obszaru Miasta Brańsk.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych z obszaru miasta Brańsk z wyłączeniem odpadów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Przedmiotem zamówienia jest także odbiór i zagospodarowanie odpadów zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, pochodzących z nieruchomości zamieszkałych, w tym także wyposażenie PSZOK w odpowiednią ilość worków, pojemników, kontenerów wraz z ich stosownym opisem z nazwą frakcji odpadów.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: RI.271.11.2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych, polegających na powtórzeniu podobnych usług, o wartości maksymalnie do 20% wartości zamówienia podstawowego. Zakres usług zamówienia polegać będzie na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówień co zamówienia podstawowe i będą zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego objętego postępowaniem w trybie przetargu nieograniczonego i opisanym w Opisie Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ).