See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego oraz wielorazowego użytku dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kępnie
Beschreibung: Dostawa sprzętu jednorazowego oraz wielorazowego użytku dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kępnie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Produkty medyczne różne
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Strzykawki, przyrządy do przetaczania, przedłużacze
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Zestawy do oddychania, łyżki do laryngoskopu
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Czepki, pościel jednorazowa, koszule jednorazowe, fartuchy jednorazowe, serwety operacyjne, kaniula dożylna,rurki intubacyjne dla noworodków
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Pojemniki na wycinki histopatologiczne
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Papiery , żele, elektrody
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Pojemniki , wkłady, zestawy do odsysania, klipsownice, gabki żelatynowe, proszek hemostatyczny
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Rolki medyczne bibułowo-foliowe , prześcieradło bibułowo – foliowe
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Filtry bakteryjno – wirusowe, wymienniki ciepła, odwód oddechowy
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Zestawy do wkłucia centralnego, do cewnikowania
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Zestaw do tracheostomii przezskórnej, zestawy do znieczuleń, zestaw infuzyjny do pompy
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: Kaniule, koreczki, kraniki
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Wężyki sterylne do RTG
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Maski tlenowe, cewniki, rurki intubacyjne, prowadnice do rurek
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: Igły do blokad, zestawy do drenażu
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: Akcesoria do pompy objętościowej Agilia
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: ENDOSKOPIA
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: Igły, maski,cewniki
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: Pułapka wodna zestawy do pomiaru kalorymetrii i spirometrii
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: Akcesoria do terapii tlenowej HFNC
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: Akcesoria do ARIVO 2
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Beschreibung: Prześcieradła dla STACJI DIALIZ
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Beschreibung: Części do pompy AHTO IRIGATION PUMP
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Beschreibung: Części do aparatu do elektrochirurgii ESVISION
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Beschreibung: Narzędzia do laparoskopii
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Beschreibung: Materiały kościozastępcze
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Beschreibung: Protezy do ścięgien
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28
Beschreibung: Staplery
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30
Beschreibung: Narzędzia do histeroskopii
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31
Beschreibung: Pętle do obszywania