774886-2025 - Wettbewerb
Belgien – Pflege von Friedhofsanlagen – Onderhoud begraafplaatsen lokaal bestuur Hamme
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOnderhoud begraafplaatsen lokaal bestuur Hamme
BeschreibungLokaal bestuur Hamme wenst het onderhoud van de begraafplaatsen uit te besteden. Het onderhoud moet gebeuren op 5 verschillende locaties nl.:Hamme-centrum, Moerzeke, Kastel, Zogge en Sint-Anna. De opdracht is voorbehouden aan sociale werkplaatsen en aan sociale inschakelingsondernemingen. De opdracht wordt afgesloten voor 1 jaar met 3 mogelijke verlengingen. Het bijwonen van een infomoment is vereist om een offerte te kunnen indienen. Het infomoment gaat door op woensdag 3 december 2025 te 9 uur, samenkomst begraafplaats Hamme-centrum, ingang Kerkhofstraat 22, 9220 Hamme.
Interne KennungPPP0AO-1515/5157/20241205
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98371111 Pflege von Friedhofsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung20241205_1