774922-2023 - Planung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego – gminnych autobusowych przewozów pasażerskich
Vorinformation zu öffentlichen Personenverkehrsdiensten
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego – gminnych autobusowych przewozów pasażerskich
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: świadczenie usług o charakterze użyteczności publicznej w zakresie publicznego transportu zbiorowego, polegających na realizowaniu autobusami gminnych przewozów pasażerskich na liniach komunikacyjnych obejmujących obszar gminy Jonkowo, z zapewnieniem skomunikowania z miastem Olsztyn. 2. Usługi przewozowe regularnego przewozu osób będą świadczone na następujących liniach komunikacyjnych: • LINIA J1 - trasa: Olsztyn Pl. Roosevelta, Gutkowo, Mątki, Jonkowo, Węgajty, Godki, Porbady, Wrzesina, Giedajty, Warkały, Gutkowo, Olsztyn Pl. Roosevelta; • LINIA J2 - trasa: Olsztyn Pl. Roosevelta, Gutkowo, Warkały, Giedajty, Wrzesina, Porbady, Godki, Węgajty, Jonkowo, Mątki, Gutkowo, Olsztyn Pl. Roosevelta; • LINIA J3 - trasa: Garzewko, Łomy, Jonkowo, Giedajty, Warkały, Gutkowo, Olsztyn Pl. Roosevelta; • LINIA J4 - trasa: Jonkowo, Węgajty, Godki, Porbady, Wrzesina, Stękiny, Wołowno, Szałstry, • LINIA J5 - trasa: Gamerki Wlk., Stare Kawkowo, Nowe Kawkowo, Pupki, Jonkowo.