775004-2023 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – Usługa grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie pracowników oraz członków rodzin pracowników Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie pracowników oraz członków rodzin pracowników Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest grupowe ubezpieczenie na życie i zdrowie pracowników oraz członków rodzin pracowników Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. 2. Zamówienie zostało podzielone na dwie części, tj.: CZĘŚĆ I: Pakiet I - Grupowe ubezpieczenie na życie pracowników oraz członków rodzin pracowników Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. CZĘŚĆ II: Pakiet II - Grupowe ubezpieczenie zdrowotne pracowników oraz członków rodzin pracowników Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. 3. Zamawiający nie gwarantuje, że wszyscy zatrudnieni pracownicy oraz członkowie rodzin pracowników Zamawiającego przystąpią do grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie. 4. W ciągu trwania okresu ubezpieczenia mogą wystąpić zmiany w liczbie osób ubezpieczonych. 5. Jeżeli pracownik lub członek rodziny pracownika zrezygnuje z ubezpieczenia, Zamawiający nie jest zobowiązany do opłacania za nich składki ubezpieczeniowej
Interne Kennung: SWZ NR 262/2023/Kielce
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupowe ubezpieczenie na życie pracowników oraz członków rodzin pracowników Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest grupowe ubezpieczenie na życie pracowników oraz członków rodzin pracowników Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. 2. Zamawiający nie gwarantuje, że wszyscy zatrudnieni pracownicy oraz członkowie rodzin pracowników Zamawiającego przystąpią do grupowego ubezpieczenia na życie. 3. W ciągu trwania okresu ubezpieczenia mogą wystąpić zmiany w liczbie osób ubezpieczonych. 4. Jeżeli pracownik lub członek rodziny pracownika zrezygnuje z ubezpieczenia, Zamawiający nie jest zobowiązany do opłacania za nich składki ubezpieczeniowej.
Interne Kennung: SWZ NR 262/2023/Kielce - Pakiet I
Haupteinstufung (cpv): 66511000 Lebensversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji zgodnie z Rozdziałem XII SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Grupowe ubezpieczenie na zdrowie pracowników oraz członków rodzin pracowników Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest grupowe ubezpieczenie na zdrowie pracowników oraz członków rodzin pracowników Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. 2. Zamawiający nie gwarantuje, że wszyscy zatrudnieni pracownicy oraz członkowie rodzin pracowników Zamawiającego przystąpią do grupowego ubezpieczenia na zdrowie. 3. W ciągu trwania okresu ubezpieczenia mogą wystąpić zmiany w liczbie osób ubezpieczonych. 4. Jeżeli pracownik lub członek rodziny pracownika zrezygnuje z ubezpieczenia, Zamawiający nie jest zobowiązany do opłacania za nich składki ubezpieczeniowej.
Interne Kennung: SWZ NR 262/2023/Kielce Pakiet II