See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utworzenie nowego Oddziału Neurochirurgii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. S.K. Wyszyńskiego SPZOZ w Lublinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji obejmującej remont Centralnego Traktu Operacyjnego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SPZOZ w Lublinie wraz z częściową dostawą wyposażenia medycznego w ramach zadania pn.: „Utworzenie nowego Oddziału Neurochirurgii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. S.K. Wyszyńskiego SPZOZ w Lublinie”.
Interne Kennung: WSS SP ZOZ DZP 382.177.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132 ustawy Pzp). 2. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Zamawiający stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, określa obowiązek zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia: osób wykonujących prace fizyczne, polegające na prace techniczno – organizacyjne na etapie projektowania (nie dotyczy projektantów); wykonywanie prac fizycznych przy realizacji robót budowlanych, operatorzy sprzętu i prace fizyczne instalacyjno-montażowe objęte zakresem zamówienia (nie dotyczy kierowników budowy i kierowników robót) - dotyczy części 16 zamówienia. 4. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 61 ustawy Pzp, za pośrednictwem elektronicznej platformy zakupowej (dalej: „Platforma”) pod adresem: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl lub https://platforma.eb2b.com.pl lub https://xx.eb2b.com.pl i pod numerem postępowania WSS SP ZOZ DZP 382.177.2023, która spełnia wymagania opisane w art. 64 ustawy Pzp. 5. Niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 4/1 mb/s, 2) komputer klasy PC lub lub Mac, o następującej konfiguracji: pamięć RAM min. 8 GB, procesor dwurdzeniowy o taktowaniu min. 2,4 GHz, jeden z systemów operacyjnych: MS Windows, Mac OS, Linux, z aktualnym wsparciem technicznym producenta (sugerujemy nie starsze niż 3 lata od daty wszczęcia postępowania) 3) zainstalowana dowolna wersja przeglądarki internetowej - sugerujemy najnowsze wersje: Chrome, Safari, Edge, Firefox, Opera 4) włączona obsługa JavaScript, 5) zainstalowany program obsługujący stosowane przez wykonawcę formaty plików (np. Acrobat Reader dla plików w formacie .pdf). 6.Wszelkie dokumenty, oświadczenia, informacje, o których mowa w SWZ, należy wczytać jako załączniki na Platformie, według Instrukcji korzystania z Platformy, dostępnej dla zalogowanych użytkowników w zakładce „Pomoc” – „Instrukcje”. 7. Zamawiający zaleca wczytywanie na Platformę plików w maksymalnym rozmiarze do 250 MB a w przypadku dokumentów podpisanych podpisem zaufanym do 10MB. 8. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział 11 SWZ. 9. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 57 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 10. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera rozdział 22 SWZ. 11. Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zobowiązany będzie do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5 % ceny brutto oferty (z podatkiem VAT) - dotyczy części 16 zamówienia. 12. Zamawiający nie wymaga w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych. 13. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl. 14. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ. Wizja lokalna - dotyczy części 16 zamówienia. Zamawiający zaleca, aby przed przygotowaniem i złożeniem oferty Wykonawca dokonał wizji lokalnej części budynku, w celu zapoznania się ze stanem budynku, warunkami realizacji dostawy i montażu oraz ewentualnymi utrudnieniami i uwarunkowaniami organizacyjno - logistycznymi wynikającymi z faktu realizacji robót budowlanych przy obiektach czynnych, celem uwzględnienia powyższych okoliczności w cenie oferty. Osobą upoważnioną do kontaktów jest Pan Zbigniew Gajda nr tel. (81) 537 41 42. Fakultatywna wizja lokalna odbędzie się w dwóch terminach, tj. 06.12.2023 r. o godzinie 12:00 i 13.12.2023 r. o godzinie 07:00. Zainteresowani Wykonawcy proszeni będą o zgłoszenie się w wybranym terminie do pokoju nr 103 w bloku H szpitala. Wykonawca jest związany ofertą nie dłużej niż 90 dni.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215000 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheits- und Sozialwesen, für Krematorien und öffentliche Toiletten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup, dostawa i montaż mikroskopu operacyjnego z lupą operacyjną
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę 1 szt. fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych sprzętu medycznego w zakresie określonym w Załączniku nr 5.1 oraz 2.1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem, ustawieniem i montażem (jeśli dotyczy) do siedziby Zamawiającego: al. Kraśnicka 100, 20-718 Lublin, b) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), c) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, d) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu). 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym, w Załączniku nr 5.1 do SWZ - Zestawienie parametrów i warunków wymaganych oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. Nie spełnienie chociażby jednego z podanych wymogów spowoduje odrzucenie oferty. Szczegółowe warunki gwarancji i zapisy dotyczące serwisu gwarancyjnego zawarte są w załączniku nr 3a do SWZ – Warunki gwarancji do kryteriów oceny ofert, a także w Projekcie umowy - Załącznik Nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: część 1 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0002
Titel: Zakup, dostawa i montaż stołu operacyjnego
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę 1 szt. fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych sprzętu medycznego w zakresie określonym w Załączniku nr 5.2 oraz 2.1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem, ustawieniem i montażem (jeśli dotyczy) do siedziby Zamawiającego: al. Kraśnicka 100, 20-718 Lublin, b) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), c) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, d) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu). 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym, w Załączniku nr 5.2 do SWZ - Zestawienie parametrów i warunków wymaganych oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. Nie spełnienie chociażby jednego z podanych wymogów spowoduje odrzucenie oferty. Szczegółowe warunki gwarancji i zapisy dotyczące serwisu gwarancyjnego zawarte są w załączniku nr 3a do SWZ – Warunki gwarancji do kryteriów oceny ofert, a także w Projekcie umowy - Załącznik Nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: część 2 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33192230 Operationstische
Los: LOT-0003
Titel: Zakup, dostawa i montaż noża ultradźwiękowego
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę 1 szt. fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych sprzętu medycznego w zakresie określonym w Załączniku nr 5.3 oraz 2.1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem, ustawieniem i montażem (jeśli dotyczy) do siedziby Zamawiającego: al. Kraśnicka 100, 20-718 Lublin, b) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), c) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, d) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu). 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym, w Załączniku nr 5.3 do SWZ - Zestawienie parametrów i warunków wymaganych oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. Nie spełnienie chociażby jednego z podanych wymogów spowoduje odrzucenie oferty. Szczegółowe warunki gwarancji i zapisy dotyczące serwisu gwarancyjnego zawarte są w załączniku nr 3a do SWZ – Warunki gwarancji do kryteriów oceny ofert, a także w Projekcie umowy - Załącznik Nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: część 3 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0004
Titel: Zakup, dostawa i montaż lampy czołowej operacyjnej neurochirurgicznej
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę 1 kpl. fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych sprzętu medycznego w zakresie określonym w Załączniku nr 5.4 oraz 2.1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem, ustawieniem i montażem (jeśli dotyczy) do siedziby Zamawiającego: al. Kraśnicka 100, 20-718 Lublin, b) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), c) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, d) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu). 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym, w Załączniku nr 5.4 do SWZ - Zestawienie parametrów i warunków wymaganych oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. Nie spełnienie chociażby jednego z podanych wymogów spowoduje odrzucenie oferty. Szczegółowe warunki gwarancji i zapisy dotyczące serwisu gwarancyjnego zawarte są w załączniku nr 3a do SWZ – Warunki gwarancji do kryteriów oceny ofert, a także w Projekcie umowy - Załącznik Nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: część 4 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 31524110 OP-Leuchten
Los: LOT-0005
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę 1 szt. fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych sprzętu medycznego w zakresie określonym w Załączniku nr 5.5 oraz 2.1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem, ustawieniem i montażem (jeśli dotyczy) do siedziby Zamawiającego: al. Kraśnicka 100, 20-718 Lublin, b) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), c) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, d) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu). 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym, w Załączniku nr 5.5 do SWZ - Zestawienie parametrów i warunków wymaganych oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. Nie spełnienie chociażby jednego z podanych wymogów spowoduje odrzucenie oferty. Szczegółowe warunki gwarancji i zapisy dotyczące serwisu gwarancyjnego zawarte są w załączniku nr 3a do SWZ – Warunki gwarancji do kryteriów oceny ofert, a także w Projekcie umowy - Załącznik Nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: część 5 zamówienia
Los: LOT-0006
Titel: Zakup, dostawa i montaż ramy czaszko-trzymacz wraz z systemem rozwieraczy mózgowych
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę 1 szt. fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych sprzętu medycznego w zakresie określonym w Załączniku nr 5.6 oraz 2.1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem, ustawieniem i montażem (jeśli dotyczy) do siedziby Zamawiającego: al. Kraśnicka 100, 20-718 Lublin, b) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), c) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, d) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu). 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym, w Załączniku nr 5.6 do SWZ - Zestawienie parametrów i warunków wymaganych oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. Nie spełnienie chociażby jednego z podanych wymogów spowoduje odrzucenie oferty. Szczegółowe warunki gwarancji i zapisy dotyczące serwisu gwarancyjnego zawarte są w załączniku nr 3a do SWZ – Warunki gwarancji do kryteriów oceny ofert, a także w Projekcie umowy - Załącznik Nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: część 6 zamówienia
Los: LOT-0007
Titel: Zakup, dostawa i montaż ramy sterotaktycznej aparatu operacyjnego rentgenowskigo typu Ramię C, neuronawigacji optyczna
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę 1 kpl. fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych sprzętu medycznego w zakresie określonym w Załączniku nr 5.7 oraz 2.1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem, ustawieniem i montażem (jeśli dotyczy) do siedziby Zamawiającego: al. Kraśnicka 100, 20-718 Lublin, b) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), c) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, d) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu). 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym, w Załączniku nr 5.7 do SWZ - Zestawienie parametrów i warunków wymaganych oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. Nie spełnienie chociażby jednego z podanych wymogów spowoduje odrzucenie oferty. Szczegółowe warunki gwarancji i zapisy dotyczące serwisu gwarancyjnego zawarte są w załączniku nr 3a do SWZ – Warunki gwarancji do kryteriów oceny ofert, a także w Projekcie umowy - Załącznik Nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: część 7 zamówienia
Los: LOT-0008
Titel: Zakup, dostawa i montaż neuroendoskopu
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę 1 kpl. fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych sprzętu medycznego w zakresie określonym w Załączniku nr 5.8 oraz 2.1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem, ustawieniem i montażem (jeśli dotyczy) do siedziby Zamawiającego: al. Kraśnicka 100, 20-718 Lublin, b) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), c) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, d) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu). 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym, w Załączniku nr 5.8 do SWZ - Zestawienie parametrów i warunków wymaganych oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. Nie spełnienie chociażby jednego z podanych wymogów spowoduje odrzucenie oferty. Szczegółowe warunki gwarancji i zapisy dotyczące serwisu gwarancyjnego zawarte są w załączniku nr 3a do SWZ – Warunki gwarancji do kryteriów oceny ofert, a także w Projekcie umowy - Załącznik Nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: część 8 zamówienia
Los: LOT-0009
Titel: Zakup, dostawa i montaż diatermii
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę 1 szt. fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych sprzętu medycznego w zakresie określonym w Załączniku nr 5.9 oraz 2.1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem, ustawieniem i montażem (jeśli dotyczy) do siedziby Zamawiającego: al. Kraśnicka 100, 20-718 Lublin, b) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), c) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, d) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu). 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym, w Załączniku nr 5.9 do SWZ - Zestawienie parametrów i warunków wymaganych oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. Nie spełnienie chociażby jednego z podanych wymogów spowoduje odrzucenie oferty. Szczegółowe warunki gwarancji i zapisy dotyczące serwisu gwarancyjnego zawarte są w załączniku nr 3a do SWZ – Warunki gwarancji do kryteriów oceny ofert, a także w Projekcie umowy - Załącznik Nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: część 9 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage
Los: LOT-0010
Titel: Zakup, dostawa i montaż narzędzi operacyjnych neurochirurgicznych
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę 1 kpl. fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych sprzętu medycznego w zakresie określonym w Załączniku nr 5.10 oraz 2.1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem, ustawieniem i montażem (jeśli dotyczy) do siedziby Zamawiającego: al. Kraśnicka 100, 20-718 Lublin, b) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), c) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, d) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu). 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym, w Załączniku nr 5.10 do SWZ - Zestawienie parametrów i warunków wymaganych oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. Nie spełnienie chociażby jednego z podanych wymogów spowoduje odrzucenie oferty. Szczegółowe warunki gwarancji i zapisy dotyczące serwisu gwarancyjnego zawarte są w załączniku nr 3a do SWZ – Warunki gwarancji do kryteriów oceny ofert, a także w Projekcie umowy - Załącznik Nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: część 10 zamówienia
Los: LOT-0011
Titel: Zakup, dostawa i montaż systemu krążenia pozaustrojowego
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę 1 szt. fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych sprzętu medycznego w zakresie określonym w Załączniku nr 5.11 oraz 2.1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem, ustawieniem i montażem (jeśli dotyczy) do siedziby Zamawiającego: al. Kraśnicka 100, 20-718 Lublin, b) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), c) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, d) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu). 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym, w Załączniku nr 5.11 do SWZ - Zestawienie parametrów i warunków wymaganych oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. Nie spełnienie chociażby jednego z podanych wymogów spowoduje odrzucenie oferty. Szczegółowe warunki gwarancji i zapisy dotyczące serwisu gwarancyjnego zawarte są w załączniku nr 3a do SWZ – Warunki gwarancji do kryteriów oceny ofert, a także w Projekcie umowy - Załącznik Nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: część 11 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33186000 Herz-Lungenmaschine
Los: LOT-0012
Titel: Zakup, dostawa i montaż systemu ECMO
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę 1 szt. fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych sprzętu medycznego w zakresie określonym w Załączniku nr 5.12 oraz 2.1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem, ustawieniem i montażem (jeśli dotyczy) do siedziby Zamawiającego: al. Kraśnicka 100, 20-718 Lublin, b) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), c) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, d) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu). 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym, w Załączniku nr 5.12 do SWZ - Zestawienie parametrów i warunków wymaganych oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. Nie spełnienie chociażby jednego z podanych wymogów spowoduje odrzucenie oferty. Szczegółowe warunki gwarancji i zapisy dotyczące serwisu gwarancyjnego zawarte są w załączniku nr 3a do SWZ – Warunki gwarancji do kryteriów oceny ofert, a także w Projekcie umowy - Załącznik Nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: część 12 zamówienia
Los: LOT-0013
Titel: Zakup, dostawa i montaż systemu IABP
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę 1 szt. fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych sprzętu medycznego w zakresie określonym w Załączniku nr 5.13 oraz 2.1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem, ustawieniem i montażem (jeśli dotyczy) do siedziby Zamawiającego: al. Kraśnicka 100, 20-718 Lublin, b) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), c) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, d) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu). 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym, w Załączniku nr 5.13 do SWZ - Zestawienie parametrów i warunków wymaganych oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. Nie spełnienie chociażby jednego z podanych wymogów spowoduje odrzucenie oferty. Szczegółowe warunki gwarancji i zapisy dotyczące serwisu gwarancyjnego zawarte są w załączniku nr 3a do SWZ – Warunki gwarancji do kryteriów oceny ofert, a także w Projekcie umowy - Załącznik Nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: część 13 zamówienia
Los: LOT-0014
Titel: Zakup, dostawa i montaż aparatów USG
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę 3 szt. fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych sprzętu medycznego w zakresie określonym w Załączniku nr 5.14 oraz 2.1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem, ustawieniem i montażem (jeśli dotyczy) do siedziby Zamawiającego: al. Kraśnicka 100, 20-718 Lublin, b) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), c) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, d) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu). 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym, w Załączniku nr 5.14 do SWZ - Zestawienie parametrów i warunków wymaganych oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. Nie spełnienie chociażby jednego z podanych wymogów spowoduje odrzucenie oferty. Szczegółowe warunki gwarancji i zapisy dotyczące serwisu gwarancyjnego zawarte są w załączniku nr 3a do SWZ – Warunki gwarancji do kryteriów oceny ofert, a także w Projekcie umowy - Załącznik Nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: część 14 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0015
Titel: Zakup, dostawa i montaż zestawu narzędzi
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę 1 szt. fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych sprzętu medycznego w zakresie określonym w Załączniku nr 5.15 oraz 2.1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem, ustawieniem i montażem (jeśli dotyczy) do siedziby Zamawiającego: al. Kraśnicka 100, 20-718 Lublin, b) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), c) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, d) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu). 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym, w Załączniku nr 5.15 do SWZ - Zestawienie parametrów i warunków wymaganych oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. Nie spełnienie chociażby jednego z podanych wymogów spowoduje odrzucenie oferty. Szczegółowe warunki gwarancji i zapisy dotyczące serwisu gwarancyjnego zawarte są w załączniku nr 3a do SWZ – Warunki gwarancji do kryteriów oceny ofert, a także w Projekcie umowy - Załącznik Nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: część 15 zamówienia
Los: LOT-0016
Titel: Remont Centralnego Traktu Operacyjnego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SPZOZ w Lublinie w systemie „zaprojektuj i wybuduj”
Beschreibung: 1. Zamówienie polega na: - opracowaniu koncepcji funkcjonalno-przestrzennej na postawie OPZ oraz PFU, - opracowaniu ekspertyzy konstrukcyjnej w zakresie niezbędnym dla rozwiązań projektowych przyjętych przez Wykonawcę, - opracowaniu wielobranżowej dokumentacji projektowej realizacji przedmiotowej inwestycji na postawie OPZ oraz PFU i zatwierdzonej przez Zamawiającego koncepcji funkcjonalno-przestrzennej, - uzyskaniu (w zależności od przyjętych rozwiązań projektowych) zgód na odstępstwa od obowiązujących warunków technicznych, - uzyskaniu wszelkich niezbędnych uzgodnień, pozwoleń, warunków, decyzji administracyjnych niezbędnych w celu wykonania zadania inwestycyjnego, - wykonaniu zgodnie z zatwierdzoną przez Zamawiającego dokumentacją projektową robót budowlanych wraz ze wszystkimi instalacjami niezbędnym do jego prawidłowego funkcjonowania nowego CTO, - nadzorze autorskim nad realizacją całej inwestycji, - dostawie i instalacji wyposażenia medycznego określonego w OPZ, - uzyskanie przez Wykonawcę w imieniu Zamawiającego wszelkich niezbędnych do rozpoczęcia robót i użytkowania obiektu decyzji administracyjnych. Wykonanie zamówienia: 1) Faza wykonania dokumentacji projektowej. a) Forma opracowania dokumentacji projektowej: Prace projektowe należy wykonać zgodnie z aktualnym Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektów budowlanych i wykonawczych. Projekt budowlany (niezbędne elementy budowlane w zakresie wymaganym uzyskaniem pozwolenia na budowę) musi zawierać wszystkie wymagane aktualnie obowiązującymi przepisami uzgodnienia niezbędne do zgłoszenia robót lub uzyskania pozwolenia na budowę. Wymagana ilość egzemplarzy - 3 egz. wraz z formą elektroniczną w licencjonowanym programie "AutoCAD" (pliki PDF i DWG). Projekty wykonawcze muszą zawierać wszystkie szczegółowe obliczenia, zakresy prac oraz rozwiązania konstrukcyjne, technologiczne i materiałowe niezbędne do realizacji projektowanego zamierzenia budowlanego zgodnie z normami i aktualnie obowiązującymi przepisami techniczno-budowlanymi. Wymagana ilość egzemplarzy - 3 egz. wraz z formą elektroniczną w licencjonowanym programie "AutoCAD" (pliki PDF i DWG). b) Wymogi dotyczące fazy wykonania dokumentacji projektowej: W zakresie znajduje się: przygotowanie, uaktualnienie, uzyskanie wszelkich niezbędnych materiałów do projektowania. c) Szczegółowy zakres opracowania dokumentacji projektowej: Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej Opracowanie projektu budowlanego (elementy) zgodnie z obowiązującym stanem prawnym. Opracowanie projektu wykonawczego w zakresie: - Konstrukcji, - Architektury, - Wnętrz - opis, rzuty pomieszczeń, rysunki mebli wbudowanych, zestawienia wyposażenia, itp., - Technologii z częścią opisową i graficzną dotyczącą pomieszczeń użytkowych, obejmującą rozmieszczenie mebli, urządzeń, wyposażenia, - Instalacji sanitarnych: zgodnie ze standardem opisanym w OPZ oraz warunków wydanych przez Zamawiającego, - Instalacji elektrycznych: zgodnie ze standardem opisanym w OPZ oraz warunków wydanych przez Zamawiającego, - Instalacji niskoprądowych: zgodnie ze standardem opisanym w OPZ oraz warunków wydanych przez Zamawiającego, - Likwidacji kolizji i przekładek instalacyjnych w zależności od przyjętych przez Wykonawcę rozwiązań projektowych. Instrukcje i inne : - Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, - Instrukcja eksploatacji obiektu i urządzeń, - Wykonanie scenariusza pożarowego do projektu wykonawczego, - Matrycę sterowań SAP, - Plan ewakuacji, - Zestawienie kosztów elementów scalonych z podziałem na branże. Należy ująć: - opracowania i zestawienia nieujęte powyżej, a których niezbędność wynika z charakteru obiektu, przepisów branżowych i przedmiotu zamówienia, - opracowanie kompletu projektów wykonawczych wszystkich branż nieujętych powyżej a niezbędnych dla realizacji przedmiotu zamówienia. 2) Faza wykonania robót budowlanych wchodzących w zakres niniejszej umowy. Roboty należy wykonać według wykonanej przez Wykonawcę i zaakceptowanej przez Zamawiającego dokumentacji projektowej. Roboty muszą być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami, ofertą oraz zawartą umową. 3) Dodatkowe warunki / informacje: Do obowiązków Wykonawcy należą: a) Uzyskanie wszelkich niezbędnych uzgodnień, pozwoleń, warunków, odstępstw, decyzji administracyjnych niezbędnych w celu wykonania całego zadania inwestycyjnego oraz aprobaty i zatwierdzenia podmiotów trzecich dokumentacji projektowej i robót budowlanych, b) Opracowanie i uzgodnienie z Zamawiającym projektu organizacji robót, c) Urządzenie i utrzymanie na własny koszt terenu udostępnionego przez Zamawiającego oraz poniesienie kosztów zużytych mediów, d) Obsługa geodezyjna, e) Opracowanie kompletnej dokumentacji powykonawczej i przekazanie jej Zamawiającemu przed terminem odbioru końcowego przedmiotu umowy, f) Likwidacja zaplecza własnego Wykonawcy bezzwłocznie po zakończeniu robót, nie później niż 7 dni od daty dokonania odbioru końcowego inwestycji, g) Przeszkolenie Personelu Zamawiającego/Użytkowników. 4) Realizacja prac objętych zamówieniem winna być prowadzona w sposób, który nie utrudnia bieżącej działalności szpitala, w sposób zapewniający ciągłość dostaw mediów oraz jak najmniejszą uciążliwość dla działalności podmiotu medycznego. 5) Przyjęte rozwiązania nie mogą w najmniejszym stopniu pogorszyć istniejących warunków w zakresie ochrony przeciwpożarowej. 6) Trzy sale operacyjne tj.: Nr 1, Nr 2 i Nr 3 zostaną wyposażone w nowe angiografy (dostawa objęta oddzielnym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego). Wykonawca winien uwzględnić wymagania instalacyjne i techniczne wyposażenia w dokumentacji projektowej i w realizacji. 2. Szczegółowe warunki realizacji Umowy i jej zakres przedmiotowy, w tym zakres prac projektowych oraz robót określa PFU załącznik Nr1.16 do SWZ i Załącznik Nr 2.2 do SWZ
Interne Kennung: część 16 zamówienia
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215000 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheits- und Sozialwesen, für Krematorien und öffentliche Toiletten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen